TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Покрај тоа што кажува добри вицеви, Сашко Коцев знае да биде и романтичен: Актерот со фотка од него и сорпугата Смиљана ...

Слободен Печат - 23.09.2020

Познатиот актер Сашко Коцев ретко објавува фотографии на социјалните мрежи од својот приватен живот, но овојпат имаше посебна причина за да го направи тоа. Имено, Коцев сподели фотографија направена пред осум години, односно направена на денот кога ...

ФОТО: Причина за славење во домот на Сашко Коцев - честитки пристигнаа од сите страни

Press24 - 23.09.2020

Македонскиот актер Сашко Коцев ретко споделува фотографии поврзани со неговата приватност, на социјалните мрежи. Но, вчера тој и неговата сопруга имаа голема причина за славење, а тоа е годишнина од брак.

Сашко Коцев и Смиљана прославија осум години брак

Репортер - 23.09.2020

Актерот Сашко Коцев и сопругата Смиљана прославија 8 години брак. Актерот сподели заедничка фотка од нивната свадба. Во ноември 2017 година тие станаа родители на ќерката Јоана. Актереот често може да се види на прошетки со ќерката низ населбата ...

Сашко Коцев прослави 8 години брак - одбележа со свадбена фотографија со Смиљана

Црнобело - 23.09.2020

Шармантниот актер со фотографија од свадбата ја одбележа 8-та годишнина од бракот со саканата Смиљана, со која во 2017 ја добија ќеркичката Јоана. Сашко Коцев вчера (22.09) прослави 8 години од брак со својата сакана Смиљана Бундовска.

Ретко споделува приватни моменти, но сега се пофали со убави вести – бројни честитки пристигнаа на адреса кај Сашко ...

Курир - 23.09.2020

Еден од најдобрите македонски актери, Сашко Коцев кој знае секогаш да ја насмее публиката, кога станува збор за неговите професионални ангажмани секогаш е подготвен да зборува, но за својот приватен живот не сака да открива премногу детали.

Сашко Коцев и сопругата Смиљана прославија 8 години брак - актерот ја одбележа годишнината со романтична фотографија

Точка - 23.09.2020

Актерот Сашко Коцев секогаш знае да ја насмее публиката и своите следбеници на социјалните мрежи, но ретко знае да сподели фотографии и детали од својот приватен живот. Но, вчера бројни познати ѕвезди и фанови му упатија честитки поради убавите ...

(ФОТО) Сашко Коцев и сопругата Смиљана прославија 8 години брак

iPortal - 23.09.2020

Актерот Сашко Коцев секогаш знае да ја насмее публиката и своите следбеници на социјалните мрежи, но ретко знае да сподели фотографии и детали од својот приватен живот. Но, вчера бројни познати ѕвезди и фанови му упатија честитки поради убавите ...

Ретко споделува приватни моменти, но сега се пофали со убави вести – бројни честитки пристигнаа на адреса кај Сашко ...

Скопје24 - 23.09.2020

Еден од најдобрите македонски актери, Сашко Коцев кој знае секогаш да ја насмее публиката, кога станува збор за неговите професионални ангажмани секогаш е подготвен да зборува, но за својот приватен живот не сака да открива премногу детали.