TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Иако распродадени, Карлеуша ги откажа сите концерти

Република - 30.06.2020

Српската пејаќка Јелена Карлеуша ги откажа сите настапи поради порастот на бројот заболени од коронавирус. Тажната вест им ја соопшти на следбениците на Инстаграм. – напиша Јелена. ...

Карлеуша ги откажа сите настапи

Канал5 - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша закажа бројни настани по Србија и пошироко, кои сега сепак мора да ги откаже. Јелена прво се радувала, но подоцна сфатила дека здравјето на нејзините фанови е сепак приорите.

(Фото) Гола Карлеуша на пливање во базен

Репортер - 30.06.2020

Поп-фолк ѕвездата Јелена Карлеуша пак е тема на муабет, откако гола пливаше во базен и објави фотографија. Со фотката на Инстаграм таа порача дека можеби нема да има можност да патува на море, зарди пандемијата, ама затоа ќе може да се разладува во ...

Гола Јелена Карлеуша во базен- Сите прават зум!

ММС - 30.06.2020

Поп-фолк ѕвездата Јелена Карлеуша по два повода ја разбранува јавноста. Првиот е што поради пандемијата ги откажа сите настапи, со надеж дека се бргу ќе се смири заразата и дека- здравјето е најважно! За ова на Карлеуша сите и ракоплескаа, бидејки ...

Јелена Карлеуша позира гола во базен – Го означи стартот на летото на свој начин

Убавина и Здравје - 30.06.2020

Популарната пејачка Јелена Карелуша (41) знае на кој начин да ужива во овие жешки денови, па се соблече целосно гола и се разлади во базен. Јелена го покажа своето тело во полн сјај, кое изгледа совршено.

Јелена Карлеуша ги откажа сите свои настапи – причината ја наведе во своето соопштение

Скопје24 - 30.06.2020

Јелена Карлеуша поради ситуацијата која владее во Србија со болеста беше приморана да ги откаже сите свои настапи. Имено, Јелена преку соопштение на својот Инстаграм профил ги разочара своите фанови, но во исто време напомена дека сега не е време за ...

Ќе биде ова жешко лето, Јелена Карлеуша потполно гола во нејзиниот базен (фото)

Хитпортал - 30.06.2020

Нема ден а да не направи некаков шок на своите фанови објавувајки фотографии на кои воопшто не се ни надевале ниту пак ги очекувале. И овој пат скандалозната пејачка Јелена Карчеуша не ги остави рамнодушни сите кои ја видоа нејзината нова ...

Зорица Брунцлик за својот роденден доби торта каква немате видено досега (фото)

Вистина.мк - 30.06.2020

Една од најценетите пејачки на српската естрада, Зорица Брунцлик го прослави својот 65 роденден. По тој повод, пејачката на својот „Инстаграм“ се пофали каква торта добила. Имено, станува збор за роденденска торта од неколку ката од „макаронс“ и ...

Карлеуша ги откажа настапите заради коронавирусот

Локално - 30.06.2020

Популарната српска пејачка Јелена Карлеуша (41) реши да ги откаже закажаните настапи заради зголемениот број заразени од коронавирус. Карлеуша истакна дека и покрај ситуацијата, интересот бил голем, и дека ги распродала концертите, но заради ...

Веќе не и требаат ниту врвките во улога на бикини: Јелена Карлеуша се разладува комплетно гола во домашниот базен ...

Вистина.мк - 30.06.2020

Популарната пејачка Јелена Карлеуша (41) знае како да ужива во овие жешки денови, па се соблече целосно гола за да се олади во базенот. Јелена го покажа своето тело во полн сјај, и нема сомнеж дека не и недостасува самодоверба за да се соблече гола ...

Откажани сите настапи на Јелена Карлеуша: Пејачката со итно соопштените – фановите разочарани

Вистина.мк - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови.

Карлеуша потполно гола во базен: Сите „зумираат“ на едно место (ФОТО)

Слободен Печат - 29.06.2020

Популарната пејачка Јелена Карелуша (41) знае на кој начин да ужива во овие жешки денови, па се соблече скроз гола и се разлади во базен. Јелена го покажа своето тело во полн сјај, кое изгледа совршено и поради тоа има голема самодоверба за да се ...

Откажани сите настапи на Јелена Карлеуша, пејачката со итно соопштение

Курир - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови.

КАРЛЕУША ГИ ОТКАЖА СИТЕ НАСТАПИ - Ова е причината

Вечер - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови ...

Јелена Карлеуша ги откажа сите настапи, ова е причината за ваквиот чекор!

Убавина и Здравје - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините ...

Шок за фановите: Јелена Карлеуша ги откажа сите настапи, а ова е причината! (ФОТО)

Слободен Печат - 30.06.2020

Пејачката Јелена Карлеуша (41) ги откажа сите свои настапи заради порастот на бројот заболени од коронавирус. Пејачката ги извести своите следбеници за нејзината одлука преку својот Инстаграм, и без сомнение, разочара голем број на нејзините фанови.

Шок! Карлеуша претера?! на инста објави гола фотка, се и се гледа!

Вечер - 29.06.2020

Јелена Карлеуша (41) е вистински зависник од социјалните мрежи, буквално секојдневно објавува фотографии на кои е секси, понекогаш дури и пресекси. Но со најновата објава буквално ја шокираше јавноста.