TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за сабота, 29.01.2022: Во емотивна смисла ве очекува ново задоволство кое ќе ја одбележи вашата врска ...

Екран - 29.01.2022

Овен Љубов: Отворено разговарајте со партнерот и инсистирајте на докажување на вистината. Не треба да ве залажуваат со илузии. Работа: Во заеднички интерес е да се минимизира деловниот и финансискиот ризик. Правилно почитувајте го договорот.

Дневен хороскоп за 28. јануари 2022 година

Канал5 - 28.01.2022

Дневен хороскоп за петок, 28. јануари 2022 година. Водолија 21.1.-19.2. Љубов Ќе имате вистинска рамнотежа меѓу чувствата и интелектот , па ќе се усогласите по сите прашања.Ќе бидете задоволни и емотивно сити.

Дневен хороскоп за 28 јануари: Постои одредена неизвесност на работа

Слободен Печат - 28.01.2022

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 28 јануари, погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Бидејќи сакате контрола, па кога ситуациите ги владеете, веднаш се чувствувате подобро.

Дневен хороскоп за петок, 28.01.2022: Нема потреба да се плашите од вистината или да ги потиснувате своите желби во ...

Екран - 28.01.2022

Овен Љубов: Во средбата со саканата личност, покажете искрени намери, разбудете некои „заспани“ желби и емоции. Работа: Поттикнете ја љубопитноста, но не одете подалеку од „ѕидовите на вистината“. Ве очекува поучно искуство во деловната соработка.

Дневен хороскоп за четврток, 27.01.2022: Делувате напнато и често го менувате расположението, покажете повеќе трпение…

Екран - 27.01.2022

Овен Љубов: Избегнувајте импулсивно однесување пред саканата личност и не ги занемарувајте обврските кон семејството. Работа: Очекувате премногу од некои деловни состаноци и опседнати сте со идејата за големи профити.