TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

ИМ ПРКОСИ НА ГОДИНИТЕ Шер на 76 години во трико-танга ја затвори ревијата во Париз (ФОТО)

+инфо - 30.09.2022

Беспрекорната фигура ја покажа во едноделен костим од латекс, кој ниту многу помладите жени не би се осмелиле да го облечат. Пејачката и актерка Шер (76) им пркоси на годините и изгледа како девојка и во осмата деценија.

Им пркоси на годините: На 76 години во тесна комбинација Шер се прошета по модната писта

Бриф - 30.09.2022

Американската актерка и пејачка Шер уште еднаш докажа дека годините не ѝ можат ништо. Таа е позната по бројни музички хитови, како и улоги во филмови, а вчера се појави и на модна писта, облечена во многу тесна комбинација пркосјќи им на годините ...

„Се убив во теретана за ова тело“: Шер (76) ги остави без здив присутните на ревијата во Париз - носеше тесен ...

Женски магазин - 30.09.2022

Во средата вечерта на ревијата на Balmain во Париската модна недела Шер беше во улога на модел - познатата пејачка ја затвори ревијата на луксузната француска модна куќа. Таа прошета по пистата во футуристички, тесен латекс комбинезон со необично ...

(Фото) 76-годишната Шер ги урна модните бариери, суперзгодна на ревијата на Балман

Еспресо - 29.09.2022

Синоќа во рамки на Париската модна недела се одржа ревија на новата колекција на Balmain. Главната ѕвезда на модната ревија, на која беа прикажани повеќе од 100 модели, беше 76-годишната Шер.

76-годишната Шер ги урна модните бариери, суперзгодна на ревијата на Балмаин! (ФОТО)

Убавина и Здравје - 30.09.2022

Во рамки на Париската модна недела се одржа ревија на новата колекција на Balmain. Главната ѕвезда на модната ревија, на која беа прикажани повеќе од 100 модели, беше 76-годишната Шер. На почетокот јавноста ја виде како холограм, а на крајот од ...