TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Инфлуенсер од Србија му ја исполнил желбата на болниот татко и го однел на Светското првенство во Катар

Екран - 26.11.2022

(ФОТО) Инфлуенсер од Србија му ја исполнил желбата на болниот татко и го однел на Светското првенство во Катар Српскиот инфлуенсер Марко Маријоковиќ е многу популарен на Инстаграм, а широките народни маси ги забавува со своите видеа и авантури со ...

Инфлуенсер од Србија му ја исполни желбата на болниот татко и го однесе на Светското првенство

Канал5 - 26.11.2022

Српскиот инфлуенсер Марко Маријоковиќ е многу популарен на Инстаграм, а луѓето ги забавува со своите видеа и авантури со семејството, особено со баба му Драгица. Освен убавите, Марко не се двоуми да ги сподели и помалку убавите моменти од својот ...