TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

СЕ ВРАЌА НА ГОЛЕМА ВРАТА Џони Деп потпиша нов седумцифрен договор со модната куќа „Диор“ (ФОТО)

+инфо - 10.08.2022

Францускиот бренд е еден од ретките кој не се откажа од Деп, откако Амбер Херд го обвини за семејно насилство. Џони Деп е подготвен да се врати на работа. Откако ја доби тужбата за клевета против поранешната сопруга Амбер Херд, актерот ветеран го ...

Џони Деп потпиша милионски договор со компанијата која го цензурираше веднаш штом беа упатени првите обвинувања

Еспресо - 10.08.2022

Џони Деп штотуку потпиша договор со „Диор“ за да стане заштитно лице на нивниот машки мирис „Sauvage“, пренесува TMZ, кој, повикувајќи се на извори блиски до „Диор“, тврди дека се работи за повеќегодишен договор вреден најмалку милион долари.

Бестрашен , исто како „Соваж“- Џони Деп потпиша нов 7-цифрен договор со Диор

Независен - 10.08.2022

САД- Џони Деп (59) е подготвен да се врати на работа. Откако излезе како победник во тужбата за клевета против поранешната Амбер Херд, актерот ветеран потпиша нов профитабилен договор со „Диор“ од 7 цифри за да продолжи како заштитно лице на машкиот ...

Џони Деп потпиша милионски договор со компанијата која застана на негова страна за време на судењето (фото)

Вистина.мк - 10.08.2022

Актерот Џони Деп штотуку потпиша договор со модната куќа „Диор“ да стане заштитно лице на нивниот машки парфем „Sauvage“. Деп првпат потпиша со „Диор“ во 2017 година како заштитно лице на колонската вода, а договорот сега повторно е обновен.

Деп потпиша милионски договор со компанијата која го поддржа за време на судењето (ФОТО)

Локално - 10.08.2022

Познатиот актер Џони Деп потпиша договор со модната куќа „Диор“ и стана заштитно лице на нивниот машки парфем „Sauvage“. Ова не е прв пат Деп да соработува со оваа модна куќа. Првиот договор со „Диор“ Деп го потпиша уште во 2017 година, кога беше ...

Џони Деп потпиша милионски договор со компанијата која го поддржуваше за време на судењето

Слободен Печат - 10.08.2022

Познатиот актер потпиша договор со модната куќа „Диор“ и стана заштитно лице на нивниот машки парфем „Sauvage“. Ова не е прв пат Џони Деп да соработува со оваа модна куќа. Првиот договор со „Диор“ Деп го потпиша уште во 2017 година, кога беше ...