TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Спенџарска на дело покажа дека големината не е најважна

Скопје24 - 14.09.2018

Тв водителката на Канал 5 Јелена Спенџарска отсекогаш се грижела за своето тело начинот на исхрана и слично. Па вчера вечер беше одлична шанса да го истакне она што го поседува. Имено, Јелена се појави на ревијата за долна облека во кожно здолниште ...

ФОТО: Мелита го прослави роденденот на ќерка си

Press24 - 14.09.2018

Поранешната македонска водителка Мелита Ракикевиќ на својот Инстаграм профил сподели фотографии од роденденот на својата ќерка. Барбара, ќерката на Мелита наполни 14 години. Барбара е единствената ќерка на Мелита со нејзиниот поранешен сопруг, со ...

(Фото) Спенџарска покажа дека и малите гради се секси

Репортер - 14.09.2018

Водителката Јелена Спенџарска, вчеравечер го привлече вниманието на ревија за долна облека, откако се појави во кожна сукња во комбинација со топ кој лични на градник. За да не биде толку гола, водителката стилот го надополнила со бело палто.

Мелита за крајот на летото (ГАЛЕРИЈА)

Скопје24 - 13.09.2018

Ова лето беше максимално искористено за плажа, сонце и промоција. Познатата македонска водителка Мелита Ракичевиќ на крајот од летната сезона се уште активна со нејзините атрактивни фотографии… Секси и заводливо ги користи и последните зраци сонце ...

(Фото) Мелита го прослави роденденот на својата ќерка

Репортер - 13.09.2018

Барбара, ќерката на поранешната водителка Мелита Ракичевиќ наполни 14 години. Таа е единственото дете на Мелита, која ја има од бракот со Соме. Екс-водителката вчера се пофали дека нејзината ќерка пораснала, па објави многу слики и заеднички видеа.