TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Непознат маж се обидел да силува скопјанка во нејзиниот дом

Макфакс - 12.09.2019

Четириесет и едногодишна жена пријавила дека синоќа додека спиела во домот, непознато лице се обидело да изврши обљуба врз неа, но не успеало. Според информациите од МВР, настанот се случил околу 00.50 часот на улицата „Киро Фетак“ во Скопје.

Хорор во Скопје: И влегол дома за да ја силува

еМагазин - 12.09.2019

На 12.09.2019 во 01.25 часот во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на ул.„Киро Фетак“ во Скопје, непознато лице се обидело да изврши обљуба, но не успеало, информира МВР.

Обид за силување во Скопје – Непознат маж и влегол дома додека спиела

Centar - 12.09.2019

Четириесет и едногодишна жена пријавила дека синоќа додека спиела во својот дом, непознато лице се обидело да изврши обљуба врз неа, но не успеало. Според информациите од МВР, настанот се случил околу 00.50 часот на улицата Киро Фетак во Скопје.

Некој ѝ влегол дома по полноќ за да ја силува

Република - 12.09.2019

Несекојдневен настан забележан во полицискиот билтен. 41-годишна жена од Скопје рано утрово пријавила во полициска станица дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на ул. „Киро Фетак“ во Скопје, непознато лице се обидело да изврши обљуба врз ...

Хорор во Скопје: И влегол дома додека спиела и се обидел да ја силува

Press24 - 12.09.2019

Маж влегол во денот на скопјанка и се обидел да ја силува, но за среќа не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица„Киро Фетак“ во Скопје, ...

Хорор во Скопје: И влегол дома додека спиела и се обидел да ја силува

Курир - 12.09.2019

Маж влегол во денот на скопјанка и се обидел да ја силува, но за среќа не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица„Киро Фетак“ во Скопје, ...

Ѝ влегол дома и се обидел да ја силува додека спиела

+инфо - 12.09.2019

Маж влегол во домот на скопјанка и се обидел да ја силува, но не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица „Киро Фетак“ во Скопје, ...

Скопјанка доживеа вистински кошмар - во собата и влегол маж за да ја силува

Сител - 12.09.2019

Маж влегол во денот на скопјанка и се обидел да ја силува, но за среќа не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица„Киро Фетак“ во Скопје, ...

Скопјанка доживеа вистински кошмар – во собата и влегол маж за да ја силува

4NEWS - 12.09.2019

Маж влегол во денот на скопјанка и се обидел да ја силува, но за среќа не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица„Киро Фетак“ во Скопје, ...

И влегол дома на спиење и се обидел да ја силува

Слободен Печат - 12.09.2019

Маж влегол во домот на скопјанка и се обидел да ја силува, но не успеал. Рано утинава во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица „Киро Фетак“ во Скопје, ...

И влегол дома и се обидел да ја силува додека спиела

Либертас - 12.09.2019

Утрово во 01 часот и 25 минути во СВР Скопје, 41-годишна жена од Скопје пријавила дека околу 00.50 часот, додека спиела во домот на улица „Киро Фетак“ во Скопје, непознато лице се обидело да изврши обљуба, но не успеало.