TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Макфакс - 08.11.2019

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада ...

На скопјанка и се запали автомобилот во движење - Итно пренесена во болница

Press24 - 08.11.2019

Во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада’’ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од 22-годишната Е.А.

Девојка е повредена откако се запалил автомобилот кој го возела

Фактор - 08.11.2019

Скопјанка е повредена откако избувнал пожар во автомобилот кој го управувала. Девојката е на возраст од 22 години, и е итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“.

Скопјанка со изгореници во болница, ѝ се запалил „фордот“ во движење

24Инфо - 08.11.2019

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на булевар Трета македонска бригада во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.

На скопјанка и се запалил автомобилот во движење- со повреди од пожарот итно пренесена на Клиника

Курир - 08.11.2019

Во СВР Скопје вчера во 23.55 часот било пријавено дека на булевар „Трета македонска бригада“ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.

Се запали возило во движење во Скопје – со болничка беше однесена повредената девојка

Centar - 08.11.2019

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Трета македонска бригада’’ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.

Ѝ се запалило возилото додека возела

МКД - 08.11.2019

Вчера вечер во СВР Скопје било пријавено дека на булеварот „Трета македонска бригада'' во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус'', со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.

Скопјанка повредена откако избувнал пожар во автомобилот што го управувала

Точка - 08.11.2019

Скопјанка на возраст од 22 години била итно пренесена во болница откако избувнал пожар во нејзиниот автомобил марка „форд фокус“. Како што информираат од МВР, во вечерните часови на 7 ноември било пријавено дека на булеварот Трета македонска бригада ...

Млада девојка повредена откако и се запалил автомобилот во движење

еМагазин - 08.11.2019

На 07.11.2019 во 23.55 часот во СВР Скопје било пријавено дека на бул.„Трета македонска бригада’’ во Скопје настанал пожар во патничко моторно возило „форд фокус’’, со скопски регистарски ознаки, додека било во движење, управувано од Е.А.