TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Штотуку Ирина се исели, Лејди Гага се вселува во куќата на Бредли Купер

Слободен Печат - 12.07.2019

Сега кога неговата врска со Ирина е завршена, Гага нема да дозволи Бредли да и се „лизне“ од рацете. По се изгледа дека сепак таа е виновна за раскинувањето на актерот и руската манекенка.

ФОТО: Ирина се фотографираше топлес - први фотографии по раскинувањето со актерот

Press24 - 12.07.2019

Ирина Шајк за потребите на едиторијалот за еден магазин се фотографирала топлес првпат после раскинувањето со Бредли Купер. На фотографиите изгледа провокативно и докажал дека кариерата може да се одвои од приватниот живот.

Прво интервју на Ирина Шајк по раскинувањето со Бредли Купер

Вистина.мк - 12.07.2019

Ирина Шајк првпат по раскинувањето со Бредли Купер дала интервју за еден магазин. И додека многумина очекуваа да се огласи по повод крајот на бракот, таа останала воздржана. „Мислам дека тоа се само луѓето, кога не можеш да имаш нешто баш тоа го ...

Ирина Шаик: Ако немате нешто, сакате да го имате…

МакМода - 12.07.2019

Летното дигитално издание на HarpersBazaar го краси топ моделот Ирина Шаик. Фотографирана од Зои Гросман, руската убавица позира во розов фустан од Брендон Максвел. За фотосесијата Шаик носи модни парчиња од Burberry, Bulgari и Carolina Herrera.

Прва насловна за Ирина Шајк по љубовната драма: „Сè уште верувам во брак“

Црнобело - 12.07.2019

Ирина Шајк позираше топлес и откри дека „верува во брак“ за нејзиното прво интервју и прва насловна страна по љубовната катастрофа со Бредли Купер. 33-годишниот супермодел позираше за Harper’s Bazaar, иако остана со полу-затворена уста на прашањата ...

Фотографии поради кои Бредли Купер длабоко ќе се покае: Ирина се огласи за првпат по раскинувањето (ФОТО)

Слободен Печат - 11.07.2019

Во интервјуто кое го даде за „Harper`s Bazaar“ за првпат проговори за раскинувањето со холивудскиот актер Бедли Купер. Познатата манекенка Ирина Шајк е главна ѕвезда во новиот едиторијал на магазинот „Harper`s Bazaar“, а во интервјуто кое го даде за ...

Сите насловни кои тврдат дека Лејди Гага и Бредли Купер живеат заедно и очекуваат дете

Црнобело - 11.07.2019

Гласините за Лејди Гага и Бредли Купер не престануваат, а странските медиуми шпекулираат дека тие веќе живеат заедно и очекуваат заедничко дете. За хемијата помеѓу Бредли Купер и Лејди Гага се шпекулира уште откако се појавија заедно на филмското ...