TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Лејди Гага повторно на филмското платно

Вечер Прес - 22.11.2020

Американската пејачка Лејди Гага снима филм со холивудскиот миленик Бред Пит. Филмот го носи називот „Bullet Train“ и се базира на јапонска мистериозна приказна. Приказната е проследена со група убијци со спротивни мотиви.

Лејди Гага објави никогаш попровокативно селфи: Нејзиното деколте е скоро до папокот

Фактор - 22.11.2020

Американската пејачка, актерка и продуцентка Лејди Гага во моментот е актуелна по новата улога која ја доби. Имено, станува збор за акционен филм во кој ќе глуми заедно со холивудскиот заводник Бред Пит.

Повторно во филм: Лејди Гага во главна улога со Бред Пит

Локално - 22.11.2020

Иако ниту поп-sвездата, ниту славниот актер се уште не го потврдиле тоа, американските медиуми наведуваат дека Лејди Гага ќе снима филм со Бред Пит, наречен „Bullet Train“, базиран на јапонска мистериозна приказна.

Бред Пит и Лејди Гага заедно во нов трилер: Кој ќе биде убиецот од возот?

Канал5 - 21.11.2020

Поп sвездата Лејди Гага му се придружи на Бред Пит во акциониот трилер „ Bullet Train “ од Дејвид Лич, режисер на „ Dedpul 2 “, „John Vick“ и други. Покрај нив, во филмот ќе учествуваат и Џои Кинг, Арон Тејлор Џонсон, Зази Битс, Брајан Тајри Хенри, ...

Лејди Гага повторно на филмското платно заедно со холивудскиот убавец Бред Пит

Точка - 21.11.2020

Американската пејачка Лејди Гага снима филм со холивудскиот миленик на жените, Бред Пит. Филмот го носи насловот „Bullet Train“ и се заснова на јапонска мистериозна приказна. Пејачката се враќа на големото платно со филмот кој е во режија на Дејвид ...

Лејди Гага повторно на филмското платно заедно со Бред Пит

iPortal - 21.11.2020

Американската пејачка Лејди Гага снима филм со холивудскиот миленик на жените, Бред Пит. Филмот го носи насловот „Bullet Train“ и се заснова на јапонска мистериозна приказна. Пејачката се враќа на големото платно со филмот кој е во режија на Дејвид ...

Лејди Гага повторно на филмското платно, сега со Бред Пит

Нетпрес - 22.11.2020

Американската пејачка Лејди Гага снима филм со холивудскиот миленик на жените, Бред Пит. Филмот го носи насловот „Bullet Train“ и се заснова на јапонска мистериозна приказна. Пејачката се враќа на големото платно со филмот кој е во режија на Дејвид ...