TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Исчезна 16- годишно девојче од кочанско

Курир - 11.06.2021

Вчера во 23.30 часот во Полициската станица Кочани, Ј.Н.(53) од н.Оризари, кочанско, пријавил дека од домот се оддалечила неговата ќерка Н.Н.(16). Се преземаат мерки за пронаоѓање на ...

Роднините засега сами трагаат по исчезнатото 16-годишно девојче од Оризари

ММС - 11.06.2021

Повеќе од 30 часа ја нема 16-годишната Наташа Н. од кочанската населба Оризари, додека избезумените родители и нивните роднини и пријатели ја пребаруваат населбата и околината на Кочани. Го следат секој слушнат глас, вклучувајќи ја шекулацијата дека ...

СПОДЕЛЕТЕ: Исчезна младата Наташа Николова, помогнете да се пронајде

Курир - 11.06.2021

Млада девојка од кочанско исчезната. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

СПОДЕЛЕТЕ: Исчезна младата Наташа Николова, помогнете да се пронајде

Пулс24 - 11.06.2021

Млада девојка од кочанско исчезната. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

Исчезна младата Наташа Николова, семејството моли за помош

Слободен Печат - 11.06.2021

Млада девојка од кочанско исчезната. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

Исчезна младата Наташа Николова, помогнете да се пронајде

Скопје инфо - 11.06.2021

Млада девојка од кочанско исчезната. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

Помогнете да се пронајде: Исчезна младата Наташа Николова

Република - 11.06.2021

Исчезна млада девојка од кочанско. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

ИСЧЕЗНА МЛАДАТА НАТАША ОД КОЧАНСКО - се бара помош да се пронајде преку социјалните мрежи

Фактор - 11.06.2021

Се бара помош преку социјалните мрежи. Се бара м лада девојка од кочанско која е исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезна младата Наташа Николова од Кочани

Локално - 11.06.2021

Се бара млада девојка од кочанско која е исчезната. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро. Ќе ве молам ако некој ја видел или знае нешто да се јави во полиција.

Исчезна младата Наташа Николова од Кочани

24 Вести - 11.06.2021

Се бара помош преку социјалните мрежи. Се бара млада девојка од кочанско која е исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезната е Наташа Николова од Оризари, семејството бара помош

еМагазин - 11.06.2021

На социјалните мрежи се споделува апел за помош за пронаоѓање на Наташа Николова од Оризари, Кочани. „Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро. Ќе ве молам ако некој ја видел или знае нешто да се јави во полиција,“ се ...

Исчезна младата Наташа Николова, веднаш пријавете доколку ја забележите

Скопје24 - 11.06.2021

На социјалните мрежи се споделува апел за пронаоѓање на младата Наташа Николова од Оризари, Кочанско која за жал од вчера не е вратена дома. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезната е млада кочанчанка – пријавете ако имате информации

Lider - 11.06.2021

На социјалните мрежи се споделува апел за пронаоѓање на младата Наташа Николова од Оризари, Кочанско која за жал од вчера не е вратена дома. – Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Изчезната е Наташа Николова од Кочани

Сител - 11.06.2021

Се бара помош преку социјалните мрежи. Се бара млада девојка од кочанско која е исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезна млада девојка од кочанско- доколку ја видите јавете се во полиција

Press24 - 11.06.2021

Исчезна млада девојка од кочанско. На социјалните мрежи објавени се информации за тоа кога последен пат е видена девојката. -Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани. Полицијата ја бара, последен пат е излезена од дома во 8 часот наутро.

ИСЧЕЗНА МЛАДАТА НАТАША ОД КОЧАНСКО - се бара помош да се пронајде преку социјалните мрежи

Женски магазин - 11.06.2021

Се бара помош преку социјалните мрежи. Се бара млада девојка од кочанско која е исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезна младата Наташа Николова од Кочани

ТВ21 - 11.06.2021

Преку социјалните мрежи се бара помош за млада девојка од кочанско која се води како исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.

Исчезна младата Наташа Николова од Кочани

Zoom - 11.06.2021

Преку социјалните мрежи се бара помош за млада девојка од кочанско која се води како исчезната. Објавени се и податоци кога за последен пат е видена девојката. „Исчезната е Наташа Николова од Оризари, Кочани.