TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Видео погледнато повеќе од 7 милиони пати: Мажи, шишајте се дома како професионалци!

Слободен Печат - 09.04.2020

Машки фризер во видеото што се наоѓа на каналот Tips for Clips – Haircutting детално објаснил како мажот да се потстриже за да изгледа како да излегол од фризерски салон. Видеото е снимено пред 4 години, а дури сега собра неверојатен број прегледи ...

Над 7 милиони прегледи: Мажи шишајте се дома (ВИДЕО)

Кумановски м. - 09.04.2020

Овој фризер е многу креативен и користи необични работи за идеално да го задоволи својот клиент. Погледнете што му треба покрај ножици и машинка за добра машка фризура. Видеото е снимено пред 4 години, а има добиено неверојатен број на прегледи оваа ...

Колегите на фризерот починат од вирусот реагираат: Борбата за егзистенција му беше посилна од стравот!

Фокус - 08.04.2020

Фризери од земјава бараат мерки за спас на нивните бизниси од страна на Владата и на социјалните мрежи ги објавуваат своите барања, со цел да не им биде загрозена егизистенцијата. Откако во понеделникот почина фризер од Кочани, позитивен на корона ...

Колегите на фризерот од Кочани реагираат: Борбата за егзистенција му беше посилна од стравот

Скопје24 - 08.04.2020

Фризери од земјава бараат мерки за спас на нивните бизниси од страна на Владата и на социјалните мрежи ги објавуваат своите барања, со цел да не им биде загрозена егизистенцијата. Откако во понеделникот како последица од вир*сот фризер од Кочани не ...