TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Силувана малолетна девојка во Скопје

Нетпрес - 09.10.2019

Малолетничка силувана од страна на нејзиното момче кое исто така бил малолетник, а случајот го пријавила бабат на девојчето во полициската станица во Чаир. „На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз ...

Малолетник силувал малолетничка

24Инфо - 09.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Обљубено девојче од Скопје

Слободен Печат - 09.10.2019

Девојчето, според пријавата било обљубено од нејзиното момче, исто така малолетник. Ноќеска во полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба.

Силување во Чаир

Магазин - 09.10.2019

Ноќеска во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Мајка пријавила дека син ѝ бил силуван од тројца малолетници

МКД - 08.10.2019

Во полициската станица во Бит-пазар скопјанка (45) пријавила дека тројца малолетници во август го силувале нејзиниот син. Жената во полиција кажала дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници.

Скопјанка пријавила дека тројца малолетници го силувале нејзиниот син

Макфакс - 08.10.2019

Скопјанка на возраст од 45 години во полициската станица Бит Пазар пријавила дека нејзиниот малолетен син бил сексуално злоставен во август годинава. Жената во полиција кажала дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници.

Тројца малолетници силувале дете во Скопје

ММС - 08.10.2019

Мајка пријавила во полиција дека три малолетни лица го го нападнале и силувале нејзиниот малолетен син. Овој ужасен настан ,четириесет и петгодишната мајката го пријавила вчера во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар.

Тројца малолетници сексуално злоставувале дете

Слободен Печат - 08.10.2019

Според полицијата, 45-годишната скопјанка случајот го пријавила во полициска станица Бит Пазар. Мајка на малолетно дете од Скопје во полиција пријавила дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници.

Тројца скопски малолетници силувале врсник

24Инфо - 08.10.2019

Скопјанка пријавила дека во август годинава нејзиниот син бил силуван од група малолетници, информираше МВР. -На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца ...

ХОРОР ЈА ПОТРЕСЕ МАКЕДОНИЈА: Тројца малолетници силувале дете во Скопје!

Магазин - 08.10.2019

Како што информираше МВР, скопјанка пријавила дека во август годинава нејзиниот син бил силуван од група малолетници. -На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година ...

Хорор во Скопје: Дете сексуално нападнато од три други деца

Република - 08.10.2019

Во Полициската станица Бит Пазар вчера 45-годишна скопсјанка пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот.

Ужас во Скопје: Малолетници силувале дете

Press24 - 08.10.2019

Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син. МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца ...

Скопјанка пријавила дека тројца малолетници го силувале нејзиниот син

Н.Македонија - 08.10.2019

Скопјанка на возраст од 45 години во полициската станица Бит Пазар пријавила дека нејзиниот малолетен син бил сексуално злоставен во август годинава. Жената во полиција кажала дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници.

Тројца малолетници силувале малолетно момче во Скопје

Сител - 08.10.2019

На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Тројца малолетници силувале малолетно момче во Скопје

4NEWS - 08.10.2019

На 07.10.2019 во 9.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Тројца малолетници силувале малолетно момче во Скопје

+инфо - 08.10.2019

Во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, велат од ...

Ужас во Скопје: Малолетници силувале дете

Курир - 08.10.2019

Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син. МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца ...

Страшно: Малолетници силувале дете во Скопје

Пулс24 - 08.10.2019

Мајка од Скопје се јавила во полиција и пријавила дека тројца малолетници и го силувале малолетниот син. МВР информира дека во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца ...

Скопјанка пријавила дека три лица извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син

еМагазин - 08.10.2019

На 07.10.2019 во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син, информира МВР.

Тројца малолетници пријавени за полов напад врз малолетно момче во Скопје

Либертас - 08.10.2019

Во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син. Се преземаат мерки за целосно расчистување на случајот, велат од ...

Момче сексуално злоставувано од тројца малолетници

Опсервер - 08.10.2019

На 07.10.2019 во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Ужас: Мајка пријавила дека син ѝ бил силуван од тројца малолетници

Centar - 08.10.2019

Во полициската станица во Бит-пазар скопјанка (45) пријавила дека тројца малолетници во август го силувале нејзиниот син. Жената во полиција кажала дека полови дејствија врз детето извршиле тројца малолетници.

Хорор приказна во Скопје, тројца малолетници силувале нивен другар

MakPress - 09.10.2019

На 07.10.2019 во 09.00 часот во Полициската станица Бит Пазар, 45-годишна жена од Скопје пријавила дека во август 2019 година тројца малолетници извршиле полови дејствија врз нејзиниот малолетен син.

Силувано девојче во Чаир

Република - 09.10.2019

Ноќва во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба. Според неговата пријава, обљубата ја извршило нејзиното момче, исто така малолетник. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Скопјанец пријавил силување на неговата малолетна внука

еМагазин - 09.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник, информира МВР.

Ужас во Скопје: Силувана малолетна девојка

Press24 - 09.10.2019

Малолетничка силувана од страна на нејзиното момче кое исто така бил малолетник, а случајот го пријавила бабат на девојчето во полициската станица во Чаир. „На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз ...

Ужас во Скопје: Обљубена малолетничка

Курир - 09.10.2019

Малолетничка силувана од страна на нејзиното момче кое исто така бил малолетник, а случајот го пријавил дедото на девојчето во полициската станица во Чаир. „На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз ...

Дедо пријавил дека неговата малолетна внука била силувана

ММС - 09.10.2019

Ноќеска по полноќ во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Малолетник силувал малолетно девојче во Чаир

Сител - 09.10.2019

Ноќеска во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник. Се преземаат мерки за расчистување на ...

Малолетна девојка од Скопје силувана од нејзиното момче

Пулс24 - 09.10.2019

Малолетничка е силувана од страна на нејзиното момче кое исто така бил малолетник, а случајот во полициската станица во Чаир го пријавил дедото на девојчето. „На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека ...

Малолетник силувал малолетно девојче во Чаир

4NEWS - 09.10.2019

Ноќеска во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник. Се преземаат мерки за расчистување на случајот.

Силувана малолетна девојка

Денешен - 09.10.2019

Малолетничка силувана од страна на нејзиното момче кое исто така било малолетник, а случајот го пријавил дедото на девојчето во полициската станица во Чаир. „На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз ...

Силување во Скопје – силувано малолетно девојче

Centar - 09.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Скопјанец пријавил силување на неговата малолетна внука

Скопје1 - 09.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Нов случај на силување малолетно девојче, овој пат во Скопски Чаир

MakPress - 10.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.

Обљубено малолетно девојче во Скопје

Опсервер - 10.10.2019

На 09.10.2019 во 00.42 часот во Полициската станица Чаир, жител на Скопје пријавил дека врз неговата малолетна внука била извршена обљуба од страна на нејзиното момче, исто така малолетник.