TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Дневен хороскоп за ПЕТОК: Напорен ден за Овен, среќа за Водолија

Женски магазин - 12.07.2019

ОВЕН Ве очекува напорен ден во кој ќе имате многу дилеми. Важно е добро да анализирате. Се заљубивте во личност која е многу различна од вас. БИК Може да очекувате дека ќе добиете нови идеи кои ќе ви бидат многу значајни за вашата компанија.

Среќен дневен хороскоп за 12. јули 2019 година

Среќа.mk - 11.07.2019

Овенот има одлично здравје, Бикот повеќе да се одмара, Вага сака нова љубов, Водолијата ќе добие зголемување на платата. ОВЕН Доколку денес се впуштите во ризични проекти, ќе имате некои проблеми во иднина. Водете сметка за тоа.

Дневен хороскоп за 11. јули 2019 година

Канал5 - 11.07.2019

Дневен хороскоп за четврток 11. јули 2019 година. Рак 22.6-22.7. Љубов Пред вас е уште еден ден во кој ќе покажете дека имате нежна и интуитивна страна. Кариера Одлично ќе поврзувате различни видови работа.И во практичниот и во теоретскиот дел ќе ...

Дневен хороскоп 11.07.2019

ЗаЗабава - 11.07.2019

ОВЕН Одличен момент за нешто што со денови го одолговлекувате и конечно ќе го завршите. Првиот дел од денот е поволен за вас, па бидете активни и ангажирани. Незадоволство на емотивен план, без глед дали сте во врска или имате сакана личност покрај ...

Лавот го очекува непријатен состанок на работа, а Рибите ќе добијат порака која ќе им промени многу работи – Дневен ...

Скопје24 - 11.07.2019

Овен Работа Вие сте инспирирани од креативни идеи и соработниците укажуваат на корисно решение. Вашата загриженост е дека вашите идеи се вклопуваат во општите критериуми и интереси. Љубов Вие делувате расположено за новите емотивни предизвици, а ...

Дневен хороскоп за четврток (11. јули 2019)

ТВ21 - 11.07.2019

ОВЕН Работа: Не сте задоволни од работната ситуација и пробувате да најдете начин малку да се активирате. Љубов: Покажете и ги на саканата личност вашите искрени чувства. Важно е за се да бидете отворени. Здравје: Избегнувајте цигари.

Среќен дневен хороскоп за 11. јули 2019 година

Среќа.mk - 10.07.2019

Овенот да избегнува пороци, Близнаците носат важни деловни одлуки, Лавот е загрижен, Рибите ги очекува успех на работа. ОВЕН Не сте задоволни со ситуацијата на работното место и се обидувате да најдете начин малку да ја поправите.

Дневен хороскоп за 10. јули 2019 година

Канал5 - 10.07.2019

Дневен хороскоп за среда, 10. јули 2019 година. Рак 22.6-22.7. Љубов Како што ќе минува денот , полека ќе паѓаат сите маски , а вас тоа ќе ве радува зашто по природа сте отворени. Кариера Со тактичност и дипломатија можете да постигнете вреден ...

Дневен хороскоп 10.07.2019

ЗаЗабава - 10.07.2019

ОВЕН Овој ден ви носи голема ангажираност но и доста личности со кои ќе остварите интересни контакти. Можност за важна средба. Не успевате да договорите средба со личност која ви е привлечна, се останува само на комуникација и допишување.

Дневен хороскоп за среда (10. јули 2019)

ТВ21 - 10.07.2019

ОВЕН Работа: Може да се надевате на добар однос со соработниците кои ќе покажат интерес кон проширување на работата. Љубов: Ги криете своите чувства и не сте сигурни на кој начин да се носите со нив. Здравје: Ќе ви годи масажа.

Дневен хороскоп за среда, 10.07.2019: Она што веќе долг период го потиснувате во себе и што ве тишти денес може да ...

Екран - 10.07.2019

Месечината денес влегува во знакот на Скорпија. Ова е ден на големи вистини и признанија, најпрво кон самите себе. Она што веќе долг период го потиснувате во себе и што ве тишти денес може да најде свој пат до површината.

Дневен хороскоп за четврток (11. јули 2019)

Нетпрес - 11.07.2019

ОВЕН Работа: Не сте задоволни од работната ситуација и пробувате да најдете начин малку да се активирате. Љубов: Покажете и ги на саканата личност вашите искрени чувства. Важно е за се да бидете отворени. Здравје: Избегнувајте цигари.

Овој знак денеска го очекуваат незаборавни моменти со оваа личност, а еве што ги очекува јарците

Пулс24 - 10.07.2019

ОВЕН Работа: Може да се надевате на добар однос со соработниците кои ќе покажат интерес кон проширување на работата. Љубов: Ги криете своите чувства и не сте сигурни на кој начин да се носите со нив. Здравје: Ќе ви годи масажа.

Дневен хороскоп за 11 јули

Вистина.мк - 11.07.2019

ОВЕН Работа: Не сте задоволни од работната ситуација и пробувате да најдете начин малку да се активирате. Љубов: Покажете и ги на саканата личност вашите искрени чувства. Важно е за се да бидете отворени. Здравје: Избегнувајте цигари.

Дневен хороскоп за среда (10. јули 2019)

Нетпрес - 10.07.2019

ОВЕН Работа: Може да се надевате на добар однос со соработниците кои ќе покажат интерес кон проширување на работата. Љубов: Ги криете своите чувства и не сте сигурни на кој начин да се носите со нив. Здравје: Ќе ви годи масажа.

Дневен хороскоп за среда

Вистина.мк - 24.07.2019

ОВЕН Деловното опкружување во кое се наоѓате повеќе не ви одговара и сакате да го промените работното место. Одлучни сте. Чувствувате како да немате исти емоции кон својот партнер и почнувате да се ладите. Посетете доктор.