TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Без проблем позирала со ваков костим за капење: Ниедна друга жена не би облекла вакво нешто

Press24 - 14.06.2018

Луѓето не можат да веруваат дека свесно вака шетала на плажа. Во денешно време вакви модни крикови се гледаат секој ден. Сепак, некои се толку екстремни што успеваат да нѐ изненадат. Девојката од средината на фотографијата избрала најлош можен ...

Совршени за лето: Костими за капење со 3Д цветови

Црнобело - 14.06.2018

Ова лето, свое место под сонцето си најдоа и женствените модели на костими за капење со 3Д цветни апликации. Цветните апликации обично се направени од латици од рози и се поставени на различни делови од моделот - може да бидат на триаголникот од ...

Хит за ова лето: Едноделни костими за капење

Курир - 13.06.2018

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.

(Галерија) H&M најубави и најповолни костими за капење за сечиј вкус

Женски магазин - 13.06.2018

Дочекајте ја сезоната за капење подготвени, во вашиот нов омилен костим за капење. Ако се уште не сте го пронашле, тогаш не треба да очајувате затоа што има уште време за купување. Идеален костим за капење е лесно да се најде кога имате одредени ...

Јелена во трендовски #SF костим за капење

МакМода - 12.06.2018

Водителката Јелена Спенџарска викендот на својот Инстаграм профил објави како ужива во тренди #SF костим за капење во Gardenia Hotel & Spa. Нејзиниот избор на костими за капење беше во златна боја и во принт со кактуси од брендот #SF на компанијата ...

Едноделни костими за капење

Пулс24 - 13.06.2018

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.

(ФОТО) Јелена Спенџарска во костим за капење ги излуде фановите

Скопје24 - 13.06.2018

Водителката Јелена Спенџарска викендот на својот Инстаграм профил објави како ужива во тренди костим за капење во Gardenia Hotel & Spa. Нејзиниот избор на костими за капење беше во златна боја и во принт со кактуси од брендот ...

Едноделни костими за капење кои ќе бидат хит ова лето

Среќа.mk - 13.06.2018

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.

Хит за ова лето се едноделни костими за капење

ЗаЗабава - 13.06.2018

Едноделните костими за капење годинава се враќаат на голема врата. Секако, главна причина за тоа се водечките топ модели. Инстаграм профилите на славните тренд-сетерки се полни со слики од нив токму во едноделни костими.