TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Нова мега-скандалозна естрадна војна на Балканската музичка сцена

Вечер - 14.08.2019

Карлеуша на ќерката на Цеца: “Мутава со харизма на згазена мачка од таткото убиец и мајката „наногица“, а на Лукас му порачува: “Дали за литри нафта од Венецуела мора да ја покажува лојалноста“ ?! – Таман кога малку се смирија страстите околу Јелена ...

Цеца Ражнатовиќ со ново секси видео – Во вакво издание ја немавме видено досега

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна ги изненади фановите со видео од салон за убавина на кое покажа како изгледа без шминка и средена фризура, а сега отиде еден чекор понапред. Имено, фолк дивата овојпат се фотографирала додека прави третман за ...

„Мутава со харизма на згазена мачка“: КАРЛЕУША ја нападнала и навредила ќерката на ЦЕЦА

Слободен Печат - 14.08.2019

Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија. Јелена Карлеуша повторно ја започна војната со Цеца Ражнатовиќ, овој пат удирајќи најниско, на нејзината ќерката Анастасија, ...

Карлеуша „удри“ по ќерката на Цеца: „Анастасија е мутирана прегазена мачка без харизма!“

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Јелена Карлеуша брутално ја прозва Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца и на нарече „мутирана прегазена мачка“. Имено, Карлеуша на Инстаграм го „потфати“ бизнисменот Драгослав Илиќ кој дојде во Србија за да го прослави роденденот, а веднаш на ист ...

Карлеуша со порака до Лукас: „Цеца не ти е вистинска другарка, јас сум ти!“

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Јелена Карлеуша го возврати ударот и во свој стил преку „Инстаграм“ му порача на Аца Лукас да не се бламира повеќе и побара јавно извинување. Како на ова ќе одговори Лукас останува да ...

Војна! Лукас: „Ти си најголем љубител на банани!“ Карлеуша: „Наркодилери и к*рви не ти се пријатели!“

Вистина.мк - 14.08.2019

Јелена Карлеуша и Аца Лукас јавно завојуваа, откако тој се најде како соодветен да ја исплука јавно, бидејќи покажа таа покажа незадоволство од роденденската прослава на бизнисменот Драгослав Илиќ.

Се скараа Аца Лукас и Карлеуша: „Смешна си, од љубомора и завист се претвори во лоша личност!“

Убавина и Здравје - 14.08.2019

Јелена Карлеуша вчера на својот Инстаграм профил го нападна српскиот бизнисмен Драгослав Илиќ кој од Мадрид дојде во својот роден крај за да го прослави роденденот со семејството и пријателите.

(ВИДЕО) Анастасија со хит од Цеца доби бакшиш од 500 евра

Женски магазин - 14.08.2019

Пејачката Анастасија Ражњатовиќ е блиска со Драгослав Илиќ, бизнисменот кој се занимава дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела. На видеото на кое Анастасија во придружба на хармоника го пее хитот на мајка си Цеца Ра жњатовиќ, „Кукавица“, се ...

Летале банкноти од 500 евра: АНАСТАСИЈА ја запеа „Кукавица“ на роденденот на најбогатиот СРПСКИ БИЗНИСМЕН со нафта ...

Слободен Печат - 13.08.2019

Гаги е познат по тоа што ја сака татковината, па барал да се служат исклучиво домашни специјалитети. Бизнисменот Драгослав Илиќ Гаги, кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, допатувал од Мадрид за да го прослави роденденот ...

Банкноти од 500 евра се лепат кога Анастасија му ја пее „Кукавица“ на нафташ

Република - 13.08.2019

Ќерката на Цецан, Анастасија Ражнатовиќ, му ја испеа „Кукавица“ на нејзиниот пријател, бизнисменот Драгослав Илиќ. Бизнисменот, кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, е голем љубител на Србија, па во Белград дошол да го ...

Летаа банкноти од 500 евра додека Анастасија Ражнатовиќ на роденден кај бизнисмен ја пееше „Кукавица“ (фото)

Вистина.мк - 13.08.2019

Анастасија Ражнатовиќ (21) е блиска со Драгослав Илиќ, бизнисмен кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела. Илиќ, кој ја сака Србија и е потпишан на Инстаграм како Гаги Србија, дошол од Мадрид во Белград за да го прослави ...

ВИДЕО: На свадба му пееше Цеца, на роденден Анастасија – Погледнете ја атмосферата на прославата на познатиот бизнисмен

Курир - 13.08.2019

Бизнисменот Драгослав Илиќ, кој се заминава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, дошол повторно во Србија за да го прослави својот роденден. Славењето било организирано во еден белградски ресторан.

(Видео) Анастасија ја пееше „Кукавица“во кафеана, песната со која Цеца стана ѕвезда

Репортер - 13.08.2019

Ќерката на Цеца, Анастасија Ражнатовиќ, му ја испеа „Кукавица“ на нејзиниот пријател, бизнисменот Драгослав Илиќ. Бизнисменот, кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, е голем љубител на Србија, па во Белград дошол да го ...

„Летаа“ банкноти од 500 евра додека Анастасија Ражнатовиќ на роденден кај бизнисмен ја пееше „Кукавица“ (ФОТО)

Скопје24 - 13.08.2019

Анастасија Ражнатовиќ (21) е блиска со Драгослав Илиќ, бизнисмен кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела. Илиќ, кој ја сака Србија и е потпишан на Инстаграм како Гаги Србија, дошол од Мадрид во Белград за да го прослави ...

На свадба му пееше Цеца, на роденден Анастасија – Погледнете ја атмосферата на прославата на познатиот бизнисмен

Пулс24 - 13.08.2019

Бизнисменот Драгослав Илиќ, кој се заминава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, дошол повторно во Србија за да го прослави својот роденден. Славењето било организирано во еден белградски ресторан.

(ВИДЕО) Се лепат банкноти од 500 евра кога Анастасија му ја пее „Кукавица“ на нафташ

iPortal - 14.08.2019

Ќерката на Цецан, Анастасија Ражнатовиќ, му ја испеа „Кукавица“ на нејзиниот пријател, бизнисменот Драгослав Илиќ. Бизнисменот, кој се занимава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, е голем љубител на Србија, па во Белград дошол да го ...

На свадба му пееше Цеца, на роденден Анастасија – Погледнете ја атмосферата на прославата на познатиот бизнисмен ...

Скопје24 - 13.08.2019

Бизнисменот Драгослав Илиќ, кој се заминава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, дошол повторно во Србија за да го прослави својот роденден. Славењето било организирано во еден белградски ресторан.

На свадба му пееше Цеца, на роденден Анастасија – Погледнете ја атмосферата на прославата на познатиот бизнисмен

Убавина и Здравје - 13.08.2019

Бизнисменот Драгослав Илиќ, кој се заминава со дистрибуција и продажба на нафта во Венецуела, дошол повторно во Србија за да го прослави својот роденден. Славењето било организирано во еден белградски ресторан.