TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Анџелина го замени Бред со овој маж

Пулс24 - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит повеќе од година дена веќе не се заедно, но спорд некои шпекулациии, изгледа дека Анџелина веќе си најде утеха . Имено секој тргнал по свој пат а како што се вели Џоли времето го поминува со еден поет и режисер.

Светот занеме: Анџелина го замени Бред со овој човек (Фото)

Exclusive.mk - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит веќе повеќе од една година не се заедно. Ставија крај на 10 годишната љубов, а како што веќе се шпекулира, Анџелина веќе има нова љубов. Имено, секој од нив тргна по свој пат, а Анџелина ужива со еден поет и режисер.

Анџелина Џоли во врска со режисер од Камбоџа?

Среќа.mk - 12.01.2018

Актерката го запознала ПраЧа Лиа преку познаник, а режисерот е фасциниран од страста на Анџелина кон вистината за стравичниот камбоџански геноцид. Оскаровката Анџелина (42) во последно време се повеќе се дружи со камбоџанскиот режисер и поет ПраЧа ...

Анџелина Џоли стилски синхронизирана со своите деца на црвениот килим

Fashionel - 11.01.2018

Црната е омилена во семејството на Анџелина Џоли. До сега тоа многупати е прикажано преку изборот на актерката за различни формални и неформални пригоди, кога таа најчесто носи комбинации во црно.

Ќерката на Џоли и Пит се повреди при сноубординг

Локално - 11.01.2018

Празничното расположение на Анџелина Џоли, заедно со Златниот глобус, беше ставено на тест, прво заради можната средба со Џенифер Анистон. Двете досега никогаш не се имаат видено една со друга, бидејќи Анистон одлучуваше да се појави само на сцената ...

Погледнете како изгледа Бред Пит една година по разводот

Среќа.mk - 11.01.2018

Бред Пит изминатата година ќе ја памети како исклучително болна. Најмногу поради раздвоеноста од децата. Иако се посветил на кариерата и подобрувањето на својот живот, сеуште не е вистински среќен.

Светот во шок: Анџелина го замени Бред со овој маж! Еве кое е новото момче на Џоли

Сител - 12.01.2018

Анџелина Џоли и Бред Пит повеќе од година дена веќе не се заедно, но спорд некои шпекулациии, изгледа дека Анџелина веќе си најде утеха . Имено секој тргнал по свој пат а како што се вели Џоли времето го поминува со еден поет и режисер.

Сеуште е несреќен: Еве како изгледа Бред Пит една година по разводот (Фото)

Exclusive.mk - 11.01.2018

За Бред Пит изминатата година била многу болна, Разделувањето со децата му паѓа тешко, а иако се посвети на кариерата и на подобрување на неговиот личен живот, тој сеуште е несреќен. Во изминатите 14 месеци, колку што славниот пар се разведени, ...

6 производи за убавина без кои Џенифер Анистон не може

Локално - 10.01.2018

Најубавата жена за 2016 година, според магазинот People, Џенифер Анистон, ги открива нејзините тајни за убавина. Актерката секогаш изгледа беспрекорно, не само за филмаџиите и официјалните настани, туку и за работниот ден во неделата кога папараците ...

Бред Пит понуди богатство за половина час со оваа актерка

Пулс24 - 10.01.2018

Актерката позната по мега-популарната серија Игри на тронови, Емилија Кларк, се појави на една хуманитарна акција, а таму понуди да се гледа една епизода од серијата за оној кој ќе понуди најмногу, а парите да одат во хуманитарни цели.