TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќе се воодушевите од белата комбинација на Јелена Карлеуша! Еве колку чини

Хитпортал - 14.01.2020

Таа е инспирација за милиони фанови во регионов. За нејзиниот префинет вкус пишуваат и светските медиуми. Јелена Карлеуша важи за најдобро облечена жена во регионот. Погледнете ја оваа нејзина комбинација, ќе ве воодушеват белите парчиња облека кои ...

Сагата продолжува: Јелена Карлеуша и Огнен Врањеш повторно во војна

Хитпортал - 13.01.2020

Скандалот кој ја одбележа минатата година беше наводната секс афера помеѓу Јелена Карлеуша и босанскиот гудбалер Огнен Врањеш. И токму кога сите мислеа дека таа приказна е веќе завршена, Карлеуша се огласи на социјалните медиуми и објави дека ...

Огњен Врањеш жестоко возврати на прозивката од страна на Јелена Карлеуша

Убавина и Здравје - 12.01.2020

Јелена Карлеуша пред некој ден на социјалните мрежи објави дека босанскиот фудбалер Огњен Врањеш е виден пред нејзиниот дом, па токму поради тоа морала да ја извести полицијата. По оваа објава на популарната пејачка, на споменатата социјална мрежа ...