TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Фокус: 20-годишник од Радовиш починал откако голтнал кокаин за да се скрие од полицијата

Канал5 - 18.03.2023

Од преголема количина кокаин починало 20-годишното момче кај кое полицијата пред 2 дена најде марихуана по извршен претрес во неговиот дом, објави Фокус. Според информациите на порталот, момчето го проголтало кокаинот за да го скрие од полицијата, а ...

Неочекуван пресврт: Нови сознанија за починатото момче од Радовиш

Мастило

Проголтал кокаин за да го скрие од полицијата и се предозирал – од што почина 20-годишното момче во Радовиш

Фокус

Фокус: Проголтал кокаин за да го скрие од полицијата и се предозирал – од што почина 20-годишното момче во Радовиш

Либертас

Фокус: Проголтал кокаин за да го скрие од полицијата и се предозирал – од што почина 20-годишното момче во Радовиш

Вести плус

Почина 20-годишно момче – проголтало голема количина кокаин за да го сокрие од полицијата

4NEWS

Почина 20-годишно момче откако проголтало голема количина кокаин

Локално

Курир Нетпрес Press24 Во Центар Скопје инфо

Го уапсила полиција, па му се слошило – почина 21-годишно момче од Радовиш

Телма - 17.03.2023

Во Клиничката болница во Штип починал 21-годишниот радовишанец В.А., соопштија од полицијата во Радовиш. На момчето му се слошило, откако бил уапсен од полициски службеници кои извршиле претрес во неговиот дом, за што имале судска наредба.

Трагедија: Почина 20 годишен радовишанец, откако му се слошило

Вести плус

Почина 20-годишно момче од Радовиш кое претходно било уапсено од полицијата

А1 On

Почина 20 годишен радовишанец, му се слошило откако го уапсиле за поседување марихуана

Фокус

Трагедија: Почина 20-годишник кој претходно бил уапсен од полицијата

Скопје инфо

ТРАГЕДИЈА ВО МАКЕДОНИЈА: Полицијата уапсила 20 годишник, па му се слошило – го однеле во болница но веќе било доцна

Курир

Трагедија: Почина 20-годишник кој претходно бил уапсен од полицијата

Скопје24

Либертас Вечер Прес еМагазин Press24 Нетпрес МКД Пулс24

Трагедија: Момче од Радовиш почина откако го уапсиле полицајци, случајот се истражува

Слободен Печат - 17.03.2023

20-годишно момче од Радовиш, кое претходно било уапсено од полицијата, вчера попладне починало во штипската болница. На младиот радовишанец му се слошило откако бил приведен, по што бил пренесен во Клиничката болница во Штип, каде за жал починал.

20 годишно момче кое било уапсено поради марихуана починало во болница во Штип откако му се слошило

Сител

20-годишно момче кое било уапсено поради марихуана починало во болница во Штип

Макфакс

Момче уапсено за поседување марихуана, по што тоа починало

Република

20-годишно момче кое било уапсено поради марихуана починало во болница во Штип

Точка

20-годишно момче кое било уапсено поради марихуана, починало во болница во Штип

Lider

Момче (20) од Радовиш починало во Штип, претходно уапсно за дрога

ММС

24Инфо Мастило