TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Џенифер Анистон разочарана, но и полна со оптимизам: Ние не одиме никаде, никогаш нема да се ослободите од ...

Слободен Печат - 09.08.2020

Пандемијата на коронавирусот повторно го одложи снимањето на специјал серијата „Пријатели“ и повторното собирање на познатата екипа во епизодата што треба да се емитува на ХБО Макс стриминг сервисот.

Анистон: Никогаш нема да се ослободите од „Пријателите“

Локално - 09.08.2020

Снимањето на специјалната серија „Пријатели“ беше одложено поради пандемијата, што во голема мера ги разочара фановите кои едвај чекаа да видат што има во продолжението. Актерката Џенифер Анистон, која го игра ликот на Рејчел Грин, е тажна за целата ...

“Многу сум тажна”- Џенифер Анистон искрено за тоа што МНОГУ ЈА РАЗОЧАРА

Пулс24 - 09.08.2020

Пандемијата на коронавирусот повторно го одложи снимањето на серијата „Пријатели“, по обединувањето на добро познатата екипа се очекуваа специјални епизоди кои треба да се емитуваат на HBO.