TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

[ВИДЕО] Македонка загина во сообраќајка кај Солун, три девојки се повредени

Скопје инфо - 21.06.2024

Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција, три девојки се повреди.

Почина македонска државјанка, а три девојки се повредени во сообраќајка кај Солун

Сакам да кажам - 21.06.2024

Почина 30-годишна македонска државјанка, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајната несреќа што се случи денеска на патот Игнација, надвор од Нисели во близина на Солун. Според информациите на сајтот Вериотис.гр, 30-годишна жена е ...

30-годишна жена од Македонија загина во сообраќајна несреќа во Грција

Телма - 21.06.2024

(ФОТО ПРИНТСКРИН) Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција.

ВИДЕО Загина македонска државјанка, а три жени се повредени во сообраќајка кај Солун

ТВ21 - 21.06.2024

Македонска државјанка на 30 години загина, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајка која се случила во близината на Солун. Според фрчките медиуми, 30 годишна жена е почината, а нејзини две сопатнички се во болница во Верија, додека една ...

Македонка загина во сообраќајка кај Солун, има и повредени!

4NEWS - 21.06.2024

Македонска државјанка на 30 години загина, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајка која се случила во близината на Солун. Според фрчките медиуми, 30 годишна жена е почината, а нејзини две сопатнички се во болница во Верија, додека една ...

Загина македонска државјанка, а три жени се повредени во сообраќајка кај Солун

Независен - 21.06.2024

Македонска државјанка на 30 години загина, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајка која се случила во близината на Солун. Според gрчките медиуми, 30-годишна жена е почината, а нејзини две сопатнички се во болница во Верија, додека една ...

ВИДЕО: Скопјанка загина во тешка сообраќајка во Грција, сериозно повредени уште три жени кои биле со неа во возилото

Курир - 21.06.2024

Најоштетено и целосно згмечено од задната страна е автомобилот од Македонија. На снимките кои ги објавија грчките медиуми се гледа дека загинатата и повредените биле извлекувани со помош на пожарникари кои користеле соодветна опрема и го сечеле ...

Трагедија: Почина Македонка, три млади девојки повредени во сообраќајна несреќа кај Солун

24Инфо - 21.06.2024

Почина 30-годишна македонска државјанка, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајната несреќа што се случи денеска на патот Игнација, надвор од Нисели во близина на Солун. Според информациите на сајтот Вериотис.гр, 30-годишна жена е ...

ВИДЕО| Млада скопјанка загина во тешка сообраќајка во Грција, сериозно повредени уште три жени сопатнички во возилото

Нетпрес - 21.06.2024

Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција. Според грчките медиуми, загинатата е 30-годишна скопјанка, додека ...

(ВИДЕО) 30-годишна жена од Македонија загина во сообраќајна несреќа во Грција

Lider - 21.06.2024

Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција. Според грчките медиуми настрадана е 30-годишна жена од Скопје ...

📽️ 30-ГОДИШНА МАКЕДОНКА ЗАГИНА ВО ГРЦИЈА Уште три девојки се тешко повредени во несреќата кај Солун

+инфо - 21.06.2024

Една од повредените Македонки била интубирана и пренесена во болница во Солун од грчката спасувачка служба. Сериозни повреди има и жена на 27-годишна возраст која е на операција во болницата во градот Верија.

ТРАГЕДИЈА ВО СОСЕДСТВОТО: млада Македонка загина во сообраќајка во Грција (ВИДЕО)

Фактор - 21.06.2024

Македонка на возраст од 30 години загина во тешка сообраќајка која денеска се случила во близина на Солун. Во несреќата се повредени уште три млади девојки исто така од Македонија. Сообраќајката како што јавуваат грчките медиуми е на патот Игнација, ...

🎥 Загина 30-годишна македонска државјанка, а три жени се повредени во сообраќајка во Грција

Локално - 21.06.2024

Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција. Според грчките медиуми, загинатата е 30-годишна скопјанка, додека ...

Скопјанка загина во сообраќајка во Грција, а уште три девојки се повредени

Фокус - 21.06.2024

Жена од Македонија загина во тешка сообраќајна несреќа во Грција која се случила во близина на градот Нисели на автопатот кој од Солун води кон Верија и Игуменица во западна Грција, а три девојки се повредени.

Македонска државјанка загина во сообраќајка во близина на Солун, три други девојки повредени (ВИДЕО)

Zoom - 21.06.2024

30-годишна македонска државјанка загина, а три млади девојки се повредени во тешка сообраќајка која се случила во близината на Солун. Според грчките медиуми, 30 годишна жена е почината, а нејзини две сопатнички се во болница во Верија, додека една е ...