TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Месечен хороскоп за декември 2023: Добри вести за сите знаци, период на успех и нови љубови

Независен - 25.11.2023

Прочитајте го месечниот хороскоп за декември 2023 година и дознајте што ви кажуваат ѕвездите кога станува збор за љубовта, работата и здравјето! ОВЕН Работа Месечниот хороскоп за декември 2023 година им препорачува на Овенот да развие комуникациски ...

Дневен хороскоп за 25. ноември 2023 година

Канал5 - 25.11.2023

Дневен хороскоп за сабота, 25. ноември 2023 година. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Колку и да се трудите , ќе чувствувате празнина во душата , а љубовниот живот ќе ви биде недокажан. Кариера Пред вас се нови и многубројни работни задачи.

Биковите да намалат со СЛАТКИТЕ, Лавовите уживаат во ЉУБОВТА, а Вагите чувствителни на грлото и белите дробови – ова е ...

Во Центар - 25.11.2023

Дневниот хороскоп за сабота е пред вас. Погледнете што ви подготвија ѕвездите денес, на што треба да внимавате и во што треба да уживате што повеќе. Работа: Веројатно ништо посебно, но во границите на исправноста треба да биде овој работен ден за ...

Хороскоп за сабота, 25 ноември

Кумановски м. - 25.11.2023

ОВЕН Работа: Можно е да не сте целосно задоволни од околностите кои ги имате на полето на работата и да се обидувате на некој начин да ги промените. Љубов: Во врската не ја добивате потребната љубов и подготвени сте да одите понатаму.

Дневен хороскоп за 24. ноември 2023 година

Канал5 - 24.11.2023

Дневен хороскоп за петок, 24. ноември 2023 година. Стрелец 23.11.-21.12. Љубов Ќе успеете да спитите пријатно со корисно. Саканата личност ќе ја поврзете со поширок круг луѓе со кои и деловно переговарате.

Дневен хороскоп за 24 ноември: Размислувајте на долгорочните планови

Слободен Печат - 24.11.2023

Ви го претставуваме дневниот хороскоп за 24 ноември , погледнете што ви предвидуваат ѕвездите за денес. Денеска бидете храбри во донесувањето одлуки на работа. Вашата иницијатива може да предизвика позитивни промени на деловниот план.

Дневен хороскоп за петок (24.11.2023)

ТВ21 - 24.11.2023

Oвeн – Најголем дел денеска ќе може да очекуваат солидни резултати како и добра соработка со колегите. Во љубовта ќе имате убава можност да посветите време и неопходно внимание кон саканата личност. Планирајте некое убаво изненадување.

Хороскоп за петок, 24 ноември

Кумановски м. - 24.11.2023

ОВЕН Работа: Поволен ден е да ги остварите вашите амбиции. Може да очекувате судбината да биде на ваша страна. Љубов: Доколку сте слободни, наскоро доаѓа ново познанство. Задоволни сте со себе и ве очекува љубов! Здравје: Здравјето е солидно.

Овие хороскопски знаци веруваат во магијата на вистинската љубов

Press24 - 23.11.2023

Овие хороскопски знаци сакаат да го слушаат своето срце кога го доживуваат ова чувство бидејќи веруваат во магијата што вистинската љубов ја носи во нивните животи. 1. Рак Раковите се ексцентрични и жестоки.

Седум работи во врската кои ги имаат навистина среќните луѓе

Слободен Печат - 23.11.2023

Вистинска интимност не постои во сите врски. Но, без блискост, нема опуштена и квалитетна врска. Ако вашата врска ги има овие седум важни работи, вие сигурно имате среќна љубовна врска. Прво, интимните партнери имаат лично, често доверливо, знаење ...

Дневен хороскоп за петок, 24 ноември 2023 година

Нетпрес - 24.11.2023

Oвeн – Најголем дел денеска ќе може да очекуваат солидни резултати како и добра соработка со колегите. Во љубовта ќе имате убава можност да посветите време и неопходно внимание кон саканата личност. Планирајте некое убаво изненадување.

Дневен хороскоп за петок, 24 ноември 2023 година

Вистина.мк - 24.11.2023

Oвeн – Најголем дел денеска ќе може да очекуваат солидни резултати како и добра соработка со колегите. Во љубовта ќе имате убава можност да посветите време и неопходно внимание кон саканата личност. Планирајте некое убаво изненадување.

Близнаците ќе уживаат во флерт, Овенот да планира убаво изненадување

Press24 - 24.11.2023

ОВЕН Најголем дел денеска ќе може да очекуваат солидни резултати како и добра соработка со колегите. Во љубовта ќе имате убава можност да посветите време и неопходно внимание кон саканата личност. Планирајте некое убаво изненадување.

Дневен хороскоп за петок, 24 ноември 2023 година

365 - 25.11.2023

Oвeн – Најголем дел денеска ќе може да очекуваат солидни резултати како и добра соработка со колегите. Во љубовта ќе имате убава можност да посветите време и неопходно внимание кон саканата личност. Планирајте некое убаво изненадување.