TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вулвс со најголема предност по првите дуели во 1/16финалето од Лига Европа

Сител - 21.02.2020

Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвес. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...

Вулвс со најголема предност по првите дуели во 1/16финалето од Лига Европа

Опсервер - 21.02.2020

– Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвес. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...

1/16финалето од Лига Европа: Вулвс со најголема предност, Спортинг на Ристовски со комотна победа

Локално - 21.02.2020

Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвс. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...

Одиграни првите 8 натпревари во 1/16 финалето на Лига Европа, некои тимови изненадија

Кајгана - 21.02.2020

Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвс. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...

Вулвс со најголема предност по првите дуели во 1/16финалето од Лига Европа

А1 On - 21.02.2020

Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвес. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...

Вулвс со најголема предност по првите дуели во 1/16финалето од Лига Европа

MakPress - 21.02.2020

Во второто по квалитет фудбалско натпреварување во Европа, синоќа се одиграа првите средби од шеснаестфиналните пресметки по кои со највисока предност се стекна премиерлигашот Вулвес. Победа забележа и Спортинг за кого настапува македонскиот ...