TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Пирс Морган тврди дека членови на кралското семејство му се заблагодариле што им се „спротивставил“ на Меган и Хари

Слободен Печат - 08.04.2021

Британскиот водител Пирс Морган изјави дека добил пораки во име на кралското семејство во кои некои членови му се заблагодариле што им се „спротивставил“ на принцот Хари и неговата сопруга Меган Маркл.

Пирс Морган тврди дека членови на кралското семејство му се заблагодариле по критиките за Меган Маркл

Точка - 08.04.2021

Британскиот водител Пирс Морган изјавил дека добивал пораки во име на кралското семејство во кои поединечни членови му се заблагодаруваат што им се „спротивставил“ на војводата и војвотката од Сасекс.

„МОЖАМ ДА ПРАВАМ ШТО САКАМ“: Меган во налет на бес ѝ рекла на кралицата да умре?

Попара - 08.04.2021

„Таа им даде шанса да прават што сакаат. Тие добија одреден степен на слобода. Ним им беше кажано ‘еве ти прва влезница, одбери ја земјата во која сакаш да одиш, ние ќе те поставиме како младински амбасадори за Commonwealth.

Пирс Морган тврди дека членови на кралското семејство му се заблагодариле по критиките кон Меган

MTM - 08.04.2021

Пирс Морган тврди дека неколку членови на кралското семејство му испратиле пораки на благодарност по неговата критика кон Меган, војвотката од Сасекс. 56-годишниот водител беше критички настроен кон војвотката по интервјуто за Опра Винфри минатиот ...