TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Го застрелала партнерот зашто прегласно `рчел (ВИДЕО)

Канал5 - 14.03.2019

Американка од Флорида била уапсена , откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото гласно `рчење. Кога полицијата пристигнала во домот на 47 годишната Лори Морин, таа тврдела дека случајно испалила од пушката и го ...

Жена на Флорида пукала во маж за време на расправија поради неговото гласно 'рчење

Точка - 14.03.2019

Кога полицијата пристигна во домот на 47 годишната Лори Морин и нејзиното момче, им рекле дека пукањето било сосема случајно. Но, со истрагата утврдиле дека пукањето се случило поради расправија поради 'рчење, пишува Њујорк Тајмс.

ВИДЕО: Оваа жена го уби својот партнер, причината ќе ве шокира

Курир - 14.03.2019

Американка од Флорида била уапсена, откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото гласно `рчење. Кога полицијата пристигнала во домот на 47-годишната Лори Морин, таа тврдела дека случајно испалила од пушката и го ...

Со пушка си го застрелала партнерот – премногу гласно ’рчел навечер

Таратур - 15.03.2019

47-годишната Лори Морин од Флорида беше уапсена под обвинение за убиство откако со пушка го застрелала својот партнер. Тие двајца се искарале поради неговото гласно ’рчење навечер и типката во афект смртно го застрелала.

Го застрелала партнерот зашто прегласно `рчел ВИДЕО

+инфо - 15.03.2019

Мажот со кој Лори била три недели во врска, по жестоката кавга отишол во тоалетот, а по него влегла Лори со пушката и го застрелала. Американка од Флорида била уапсена, откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото ...

Оваа жена го уби својот партнер, причината ќе ве шокира (видео)

Вистина.мк - 15.03.2019

Американка од Флорида била уапсена, откако со пушка го застрелала својот партнер за време на кавга поради неговото гласно `рчење. Кога полицијата пристигнала во домот на 47-годишната Лори Морин, таа тврдела дека случајно испалила од пушката и го ...