TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

15-годишно дете претепано од две непознати лица во Бутел

Сител - 10.10.2018

Вчера во 10.20 часот во Полициската станица Чаир, М.И.(56) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 09.15 часот на улица „Тале Христов“ неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица.

Тепачка на автобуска во Сарај

Сител - 10.10.2018

Синоќа во 23.00 часот во Полициското одделение Сарај, М.П.(27) од Скопје пријавил дека истиот ден околу 22.00 часот на автобуска постојка во село Сарај физички бил нападнат од С.И. од село Сарај и уште четири непознати лица.

Малолетник физички нападнат во Чаир

Курир - 10.10.2018

М.И.(56) од Скопје вчера околу 10:20 часот пријавил дека истиот ден околу 09.15 часот на улица „Тале Христов“ неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица. Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчитување на ...

Скопјанец нападнат на автобуска во Сарај

Курир - 10.10.2018

Во Полициското одделение Сарај, М.П.(27) од Скопје вчера околу 23 часот пријавил дека еден час порано на автобуска постојка во село Сарај физички бил нападнат од С.И. од село Сарај и уште четири непознати лица.

Малолетник физички нападнат во Чаир

Скопје инфо - 10.10.2018

М.И.(56) од Скопје вчера околу 10:20 часот пријавил дека истиот ден околу 09.15 часот на улица „Тале Христов“ неговиот 15-годишен син физички бил нападнат од две непознати лица. Од МВР информираат дека се преземаат мерки за расчитување на ...

Скопјанец нападнат на автобуска во Сарај

Скопје инфо - 10.10.2018

Во Полициското одделение Сарај, М.П.(27) од Скопје вчера околу 23 часот пријавил дека еден час порано на автобуска постојка во село Сарај физички бил нападнат од С.И. од село Сарај и уште четири непознати лица.