TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерката на Цеца спружена во бикини евоцираше спомени од летото (фото)

Хитпортал - 09.04.2020

Ќерката на фолк пејачката Цеца која што започна со своја музичка кариера Анастасија Ражнатовиќ е дел од јавните личности кои постојано се активни на социјалните мрежи за времем на карантинот.

Анастасија завиткана во кебе се присетува на летото

Република - 09.04.2020

Новопечената пејачка Анастасија Ражнатовиќ тешко ги поднесува деновите во изолација. Таа е навикната на егозотични патувања и на викенди на Кипар каде нејзината мајка има куќа. Но, Анастасија сега е дома и се присетува на деновите кога наместо во ...

(Фото) Анастасија во бикини против пандемијата

Репортер - 09.04.2020

Ќерката на Цева Ражњатовиќ, Анастасија, со фотка во бикини на социјалните мрежи кажа „останете дома“. Таа веќе почна да ја гради својата музичка кариера, а деновиве на Инстаграм постојано објавува фотографии од летувањта.

Фото: Анастасија во бикини со порака до фановите „останете дома“

Канал5 - 09.04.2020

Убавата ќерка на големата балскана музичка ѕвезда Цеца Ражнатовиќ, Анастасија објави „жешка“ фотка во бикини на социјалните мрежи со порака „останете дома“. Анастасија која е веќе успешна пејачка се присетила на летниот одмор и на Инстаграм објавила ...

Провокативна и сексапилна: Цеца објави стара фотографија, но набрзо ја избриша ама за тоа време ја зачуваа многумина ...

Вистина.мк - 09.04.2020

Фолк sвездата Цеца Ражнатовиќ деновите ги поминува во својот дом во Дедиње, поради моменталната состојба со пандемијата, но одвреме навреме објавува фотографии за фановите, но направени во минатото.

Анастасија објави жешка фотографија во минијатурно бикини среде изолација- тоа што го напиша под неа им го упати на ...

Курир - 08.04.2020

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ ги изненади своите фанови со тоа што сподели фотографија од својот летен одмор од кој се врати неодамна. Додека пејачката е во карантин се присети на убавите топли денови кои ги помина ова зимо во Тајланд заедно ...

Анастасија Ражнатовиќ со секси фотографија од плажа се потсети на летото: На згодната ќерка на Цеца и фали сонце и море ...

Вистина.мк - 08.04.2020

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се присети на ланскиот одмор, па на Инстаграм објави фотографија во костим за капење и уште еднаш покажа како изгледа и колку е секси. Со задоволство се сеќавам на летото и плажата додека лежам на каучот завиткан во ...

Анастасија Ражнатовиќ со секси фотографија од плажа се потсети на летото: На згодната ќерка на Цеца и фали сонце и море ...

Курир - 08.04.2020

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ се присети на ланскиот одмор, па на Инстаграм објави фотографија во костим за капење и уште еднаш покажа како изгледа и колку е секси. Со задоволство се сеќавам на летото и плажата додека лежам на каучот завиткан во ...

Повторно горат социјалните мрежи: Анастасија Ражнатовиќ позира во минијатурно бикини (ФОТО)

Слободен Печат - 08.04.2020

Познатата пејачка Анастасија Ражнатовиќ уште еднаш ги изненади своите фанови со тоа што сподели фотографија од својот летен одмор на Тајланд, од кој се врати пред коронавирусот да земе голем замав на овие простори.