TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сека им одговори на негативните коментари на сметка на изгледот на нејзиниот сопруг

Убавина и Здравје - 21.02.2019

Сека Алексиќ неодамна се најде во центарот на вниманието откако јавно им ги затвори устите на сите што имаат негативен коментар за изгледот на нејзиниот сопруг Вељко Пиљикиќ ...

Не остана должна: Сека Алексиќ одговори на негативните коментари за нејзинот сопруг

Вистина.мк - 21.02.2019

Сека Алексиќ неодамна ја претстави својата нова песна „Закуни се у ку*ву. Нејзините фанови тврдат дека тоа е нејзиниот нов хит. Пејчката за „Блиц.рс“ откри зошто не сакала да пее таква песна.