TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Емотивната божиќна реклама на Disney ќе ве потсети што е најважно во животот

Кајгана - 24.11.2020

Disney ја објави прекрасната божиќната реклама за 2020 година во која се истакнува улогата на семејството и традицијата во нашиот живот, а со неа ги стоплија срцата на гледачите ширум светот.

(ВИДЕО) Божиќната реклама на Дизни ќе допре до вашите срца!

iPortal - 22.11.2020

Дизни ја започна својата реклама за Божиќ за 2020 година за важноста на семејството и традицијата, во која обожавателите на Дизни навистина ќе уживаат. Инспириран од носталгија, анимираното триминутно видео на Дизни ја следи приказната за едно ...