TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Скопјанец пронајден мртов- еве ги деталите

Курир - 21.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на ...

Скопјанец пронајден мртов

Нетпрес - 21.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на ...

Скопјанец пронајден починат на улица

МКД - 21.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков" во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на ...

Пронајден мртов маж на улица во Скопје

Слободен Печат - 21.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул. „Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф, од Скопје, велат од МВР. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител ...

Скопјанец пронајден мртов во семејниот дом

ММС - 21.07.2021

Пронајден мртов скопјанец во својот семеен дом, информираат од Министерството а внатрешни работи. – Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје.

Скопјанец пронајден мртов на улица

Вечер Прес - 21.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков” во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на ...

Скопјанец пронајден мртов

Lider - 21.07.2021

Лекар не констатирал траги на насилство Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по ...

Пронајдено безживотно тело на улица во Скопје

Локално - 21.07.2021

Полицијата информира дека било пронајдено тело на починат маж на улица во Скопје. -Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков” во Скопје бил пронајден починат М.Ф.

Пронајдено безживотно тело на улица во Скопје

Скопско Ехо - 21.07.2021

Полицијата информира дека било пронајдено тело на починат маж на улица во Скопје. -Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков” во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје, соопшти МВР.

Маж пронајден починат на улица во Шутка

Скопје инфо - 21.07.2021

Министерството за внатрешни работи информира дека вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во скопската населба Шутка бил пронајден починат М.Ф., од Скопје.

Маж пронајден починат на улица во Шутка

Република - 21.07.2021

Министерството за внатрешни работи информира дека вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во скопската населба Шутка бил пронајден починат М.Ф., од Скопје.

Маж пронајден починат на улица во Шутка

Lider - 21.07.2021

Во полицискиот билтен се вели дека смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош Министерството за внатрешни работи информира дека вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.

Скопјанец пронајден починат, немало траги на насилство

MakPress - 22.07.2021

На 20.07.2021 во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото ...

Скопјанец пронајден мртов

Акцент - 22.07.2021

Вчера во 19.35 часот во СВР Скопје било пријавено дека на ул.„Хаџи Јован Шишков“ во Скопје бил пронајден починат М.Ф., од Скопје. Смрт без траги на насилство констатирал лекар од Итна медицинска помош, а по наредба на Јавен обвинител телото на ...