TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ќерката на Карлеуша, Атина Тошиќ покажа дел од нејзината нова соба во луксузната вила (фото)

Скопје24 - 23.02.2021

Aтина Тошиќ, најстарата ќерката на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша покажа како изгледа дел од нејзината соба во новата куќа на Дедиње. Како и секоја тинејџерка и Атина сака собата да и биде уредена со многу розови детали, а и целата соба е обоена во ...

Ќерката на Карлеуша ја покажа собата: Доколку се прашувате како сама го декорирала своето катче - одговорот е тука

Хаштаг - 23.02.2021

Сѐ е во розова боја, а Атина очигледно мислела на секој детаљ... Атина Тошиќ, ќерката на познатата пејачка Јелена Карлеуша и фудбалерот Душко Тошиќ, откри како изгледа еден дел од нејзината соба во новата куќа на Дедиње и покажа како самата украсила ...

Ова е сонот на секое девојче: Ќерката на Карлеуша има соба како од бајките, а за овој детаљ речиси сите зборуваат на ...

Курир - 23.02.2021

Ќерката на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ, Атина Тошиќ се повеќе е популарна во јавноста и тоа на социјалните мрежи. Атина нејзината соба ја скоцкала баш во нејзин стил, а сега со фановите покажа и како изгледа целосно нејзината детска соба за која ...

Ќерката на Карлеуша, Атина Тошиќ покажа дел од нејзината нова соба во луксузната вила (фото)

Вистина.мк - 23.02.2021

Aтина Тошиќ, ќерката на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша покажа како изгледа дел од нејзината соба во новата куќа на Дедиње. Како што е познато, Карлеуша и Тошиќ неодамна купија вила вредна 3 милиони евра, од Драган Стојковиќ Пикси, која ја реновираа ...