TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(ФОТО) Ќерката на Сашко Коцев порасна

Женски магазин - 28.01.2020

Актерот Сашко Коцев на социјалните мрежи ретко споделува приватни моменти. Најновата негова фотографија на Фејсбук ги разнежи неговите пријатели. Коцев и неговата сопруга Смиљана, станаа родители на Јоана во октомври во 2017 година.

Неодоливо: Сашко Коцев објави фотографија со ќеркичката

Скопје24 - 28.01.2020

Актерот Сашко Коцев е човек кој не милува премногу да зборува за својот приватен живот и на социјалните мрежи ретко споделува приватни моменти. Токму поради тоа и фактот што неговата ќерка ретко ја покажува во јавноста неговата најнова фотографија ...

(Фото) Ќерката Јоана го разнежи Сашко

Репортер - 28.01.2020

Актерот Сашко Коцев објави фотографија на својот Фејсбук на која е со својата ќерка Јоана. Актерот ги разнежи неговите пријатели, затоа што тој ретко објавува семејни фотографии. Сашко и неговата сопруга Смиљана во ноември 2017 година станаа ...

ФОТО: Сашко Коцев позираше со својата ќерка Јоана

Press24 - 28.01.2020

Актерот Сашко Коцев објави фотографија на својот Фејсбук на која е со својата ќерка Јоана. Актерот ги разнежи неговите пријатели, затоа што тој ретко објавува семејни фотографии. Сашко и неговата сопруга Смиљана во ноември 2017 година станаа ...