TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сораја доби прстенот од 150.000 евра

Press24 - 09.11.2019

Српските медиуми објавуваат дека познатата старлета Сораја Вучелиќ, добила понуда за брак и дека ќе се омажи за богат Русин по име Владимир. Како што пренесува „Информер“, станува збор за наследник на руски тајкун, но Сораја не сака да изнесува во ...

Сораја од глава до пети во леопард принт! Дали вака се оди во музеј?! (ФОТО)

Слободен Печат - 08.11.2019

Едни ја пофалија, други ја искритикуваа... Познатата српска старлета Сораја Вучелиќ отпатува во Париз каде ги посетува знаменитостите на овој преубав град. Сораја го посетила и еден од најпознатите музеји на светот – Лувр, а се разбира, ја ...

Сораја доби прстен од 150.000 евра

Курир - 09.11.2019

Српските медиуми објавуваат дека познатата старлета Сораја Вучелиќ, добила понуда за брак и дека ќе се омажи за богат Русин по име Владимир. Како што пренесува „Информер“, станува збор за наследник на руски тајкун, но Сораја не сака да изнесува во ...