TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Рамна коса и црвени прамени: Лидија каква што не сте ја виделе

Мастило - 13.04.2021

Познатата српска актерка Лидија Вукичевиќ објави нови фотографии на својот профил на „Инстаграм“ со кои поттикна лавина коментари. Ѕвездата од култната серија „Подобар живот“ направи промена каква што никој не очекуваше, иако нема дилема дека ...

(ФОТО) Лидија Вукичевиќ направи тотална трансформација на изгледот, фановите во шок

iPortal - 13.04.2021

Актерката Лидија Вукичевиќ со години ги радува фановите со својот изглед, кој е беспрекорен во шестата деценија, а заштитен знак е густа, виткана коса со децении. Голем шок се случи кога Лидија на својот Инстаграм профил објави дека решила да се ...

Заштитен знак и е долгата коса со кадрици, а сега Лидија Вукичевиќ направи промена, нема шанси да ја препознаете!

Убавина и Здравје - 12.04.2021

Актерката Лидија Вукиќевиќ е препознатлива по својата долга, виткана коса. Меѓутоа, сега ги изненади фановите со нејзината последна објава на социјалните мрежи. Имено, актерката направи промена и изненади со својот нов изглед.

Се откажа од фризурата по која е препознатлива: Лидија Вукичевиќ драстично го промени имиџот (ФОТО)

Женски магазин - 12.04.2021

Погледнете како изгледа сега. Витканата коса е дефинитивно нејзин заштитен знак и нешто по што луѓето ја паметат. Со години е верна на истата фризура, но сега реши да направи драстична промена.