TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

САЊА МАРИНКОВИЌ ПОКАЖА ФОТОГРАФИЈА ОД МЛАДОСТА! Водителката ја гази 5-тата деценија, а вака изгледаше некогаш! (ФОТО)

Женски магазин - 05.02.2023

Водителката Сања Маринковиќ има 48 години, а нејзиниот изглед често остава впечаток на помлада дама. Имено, таа многу се грижи за својот изглед, редовно вежба и се грижи за исхраната, а со сето тоа често истакнува дека од почетокот на кариерата нема ...

(Фото) Како денес изгледа екс-сопругот на Сања Маринковиќ: Со години бега од камери и фотообјективи

Еспресо - 05.02.2023

Александар Ухрин својата кариера ја изгради на телевизија, работејќи како уредник и продуцент, а јавноста го знаеше и како сопруг на убавата водителка Сања Маринковиќ. За време на десетгодишниот брак, тој успешно избегнуваше појавувања на социјални ...

Водителката Сања си го заборави градникот: Под елекот не носи НИШТО, ваква не сме ја виделе

Пулс24 - 05.02.2023

Сања во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште повеќе дојдоа до израз, а коментарите за храбриот изглед не ...

(Фото) Жешката Сања Маринковиќ во емисија со гради на „повелете“: Совршени резултати од естетска интервенција

Еспресо - 05.02.2023

Српската водителка Сања Маринковиќ се појави во предизвикувачка модна комбинација! Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот со кој се појави во српската емисија „Магазин ИН“.

„Затоа се разидовме!“ Сања Маринковиќ за причините за разводот: Можеби сум емотивно незрела, но знам што не сакам!

Хаштаг - 05.02.2023

Водителката нагласува дека не се согласува да живеат заедно по секоја цена Сања Маринковиќ и Александар Ухрин ставија крај на љубовта по околу 10 години брак. Продолжија заедно да го одгледуваат синот, а водителката јавно не кажа многу за разводот.

Сања Маринковиќ покажа со какви гради располага

Република - 04.02.2023

Водителката на „Пинк“ Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот во кој се појави во емисијата „Магазин ИН“. Сања вле под бодито немаше ништо освен нејзиното длабоко деколте.Таа во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште ...

Водителката Сања си го заборави градникот: Под елекот не носи НИШТО, ваква не сме ја виделе (ФОТО)

Курир - 04.02.2023

Водителката Сања Маринковиќ привлече големо внимание со изгледот кога се појави во емисијата „Магазин ин“. Имено, Сања влегла во студиото со елек без ништо под него, а длабокото деколте сите го забележаа.

Сања Маринковиќ покажа со какви гради располага

PressingTV - 04.02.2023

Водителката на „Пинк“ Сања Маринковиќ привлече големо внимание со стајлингот во кој се појави во емисијата „Магазин ИН“. Сања вле под бодито немаше ништо освен нејзиното длабоко деколте.Таа во еден момент се наведна, па нејзините бујни гради уште ...