TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Одвратно: Славниот водител ја фатил Џенифер Анистон за врат па ја лижел ВИДЕО

+инфо - 23.02.2021

Откако неодамна го привлече на малтретирањето на кое пејачката Бритни Спирс била изложена од страна на медиумите, како и непријатностите кои на своите гости им ги приредувала водителката Елен Деџенерис, „испливуваат“ сè повеќе непријатни ситуации во ...

На вулгарностите им нема крај: Одвратно, непристојно и дрско – интервјуто со Џенифер Анистон што ги разгневи ...

Убавина и Здравје - 23.02.2021

Откако неодамна се обрна внимание на малтретирањето на кое Бритни Спирс со години била изложена од страна на медиумите, како и непријатностите на кои ги изложувала своите гости познатата водитела Елен Деџенерес, испливаа сè повеќе непријатни ...

„Одвратно, непристојно и дрско“: Интервјуто со Џенифер Анистон ги разбесни Американците

Точка - 23.02.2021

Откако неодамна случајот на Бритни Спирс го привлече вниманието, по годините малтретирање од страна на медиумите како и непријатностите кои им ги приредувала водителката Елен Деџенерис на своите гости, „испливуваат“ сè повеќе непријатни ситуации во ...

(ВИДЕО) Познатиот водител ја фати Џенифер Анистон за врат, па почна да ја лиже

ММС - 22.02.2021

Ѕвездата од серијата „Пријатели“, Џенифер Анистон гостувала во емисија кај познатиот Дејвид Летерман за да го промовира својот тогашен филм „Предмет на мојата наклонетост“. Уште на почетокот на емисијата актерката доживеа ужасна непријатност.