TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Роберт де Ниро во кавга со возачот – Нема кој да го спаси од пред судот (ВИДЕО)

Канал5 - 20.03.2019

Холивудската ѕвезда Роберт Де Ниро со весници се криеше од медиумите додека мораше да го чека возачот за да го земе од пред судот. Де Ниро немаше кој да го земе од пред судот за разводи во Њујорк , каде 75 – годишниот актер се обидуваше со два ...

Де Ниро по телефон се искара со личниот возач – го остави да чека пред суд (видео)

Таратур - 21.03.2019

По завршувањето на судското рочиште во судот во Њујорк, 75-годишниот актер Роберт Де Ниро со весници се криеше додека го чекаше личниот возач кој доцнеше, поради што холивудската ѕвезда беше видно изнервирана.Холивудската ѕвезда Роберт Де Ниро со ...