TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

(Фото) Пејачката ужива во животот, а има и што да покаже

Во Центар - 23.10.2020

Подолго од половина година цела планета е парализирана поради вирусот кој повторно зема замав, меѓутоа на овие глобални проблеми не ја замараат фолк-пејачката Дара Бубамара. Бубамара си ужива во животот, па често им покажува на своите фанови со што ...

(ФОТО) За Дара Бубамара летото се уште не е завршено, во минијатурно секси бикини ужива во Занзибар

iPortal - 23.10.2020

Дара Бубамара отсекогаш важела за провокативна личност, па често на социјалните мрежи знае да објави провокативни фотографии. За Дара изгледа летото уште не завршило, таа ужива во Занзибар со своето помладо момче.

Српската пејачка повторно замина на одмор со 21 годишното момче

Скопје24 - 23.10.2020

Српската пејачка Дара Бубамара периодов во јавноста беше позната по аферата со младото момче, со кое замина и на одмор, а потоа и се разделија. Сега, повторно Бубамара замина на одмор во Занзибар, но никако сама, друштвои и прави 21 годишното момче ...

Фолкерката објави нова фотка од дечкото, ФАНОВИТЕ ЈА УРНИСАА: СРАМОТА Е!

Вечер - 23.10.2020

Пејачката Дара Бубамара пред неколку дена повторно замина на одмор. Овој пат во Занзибар, а друштво и прави, се разбира, 21 година помладиот дечко Тони. Двојката веќе не се крие, а јавноста не престанува да го коментира изборот на Бубамара.

ФОТО: Дара Бубамара објави нова фотографија од своето момче – фановите со остри критики кон пејачката!

Курир - 23.10.2020

Пејачката Дара Бубамара пред неколку дена повторно замина на одмор. Овој пат во Занзибар, а друштво и прави, се разбира, 21 година помладиот дечко Тони. Двојката веќе не се крие, а јавноста не престанува да го коментира изборот на Бубамара.

ОТКРИЕНО СО ШТО СЕ ЗАНИМАВА ДЕЧКОТО НА ДАРА, за да и плаќа одмори на Малдиви и Занзибар

Вечер - 22.10.2020

Дара Бубамара замина на одмор во Занзибар пред неколку дена, со своето 21-годишно момче Тони, и како што беше објавено, сето тоа всушност го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија.

Парите на татко му ги троши на Дара: Тони ја одведе Бубамара на луксузно патување во Занзибар

Република - 22.10.2020

За Дара Бубамара летото се уште не е готово. Пејачката, 24 години помладото момче Тони, ја одведе во Занзибар, а сето тоа го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија,тврди негов пријател.

Со парите на тато ја шета Дара Бубамара: Откриена вистината за новото момче на пејачката

Вистина.мк - 22.10.2020

Пред неколку дена, пејачката Дара Бубамара замина на одмор во Занзибар, со своето 21-годишно момче Тони, и како што е напишано во српските медиуми, сето тоа всушност го финансира неговиот татко, бизнисмен од Италија.