TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Богдан се топи во прегратките на Цеца: Не ја тргаат насмевката од лице (ФОТО)

Женски магазин - 15.09.2021

Фолк пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ со месеци ужива во љубовта со партнерот Богдан Срејовиќ, а сега на својот Инстаграм ја сподели нивната заедничка фотографија. Иако приватноста ја чуваат за себе, Богдан објави фотографија од нив во друштво на ...

ЦЕЦА И БОГДАН ВО ТОПЛА ПРЕГРАТКА! Прослава кај српската фолк дива, а еве што е причината

Пулс24 - 14.09.2021

Насмевка од уво до уво Цеца Ражнатовиќ сѐ уште ужива во љубовта со својот драг Богдан Срејовиќ и одвреме -навреме ја покажуваат својата среќа и идиличната врска. Овој пат, Цеца и тој беа во друштво на близок пријател, со кого го прославија ...

ЦЕЦА И БОГДАН ВО ТОПЛА ПРЕГРАТКА! Прослава кај српската фолк дива, а еве што е причината (ФОТО)

Курир - 14.09.2021

Насмевка од уво до уво Цеца Ражнатовиќ сѐ уште ужива во љубовта со својот драг Богдан Срејовиќ и одвреме -навреме ја покажуваат својата среќа и идиличната врска. Овој пат, Цеца и тој беа во друштво на близок пријател, со кого го прославија ...

Таа имала 14, а тој 15 години: Овие детали со овој пејач од минатото на Цеца речиси никој не ги знае,пејачката после ...

Курир - 14.09.2021

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ неодамна стана член на жирито на „Ѕвездите на гранд“, а за српските медиуми раскажа како и она во еден момент од својот живот се има натпреварувано на слични музички шоуа.

Богдан се топи во прегратките на Цеца, а таа не ја симнува насмевката од лицето

ММС - 13.09.2021

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ веќе извесно време ужива во врската со Богдан Срејовиќ, а сега ја сподели нивната заедничка фотографија на Инстаграм. Иако својата приватност ја чуваат од јавноста, Богдан објави фотографија од нив во друштво на ...