TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

43-годишен маж пронајден мртов во дом во Гевгелија

Lider - 08.12.2023

Полициската станица Гевгелија во денешната пријава во 09:40 часот добила известување дека во куќа во село Селемли, лоцирано во гевгелиско, било откриено безживотно тело на 43-годишен маж. По преглед од страна на лекар од Итна медицинска помош ...

Трагедија: Пронајден мртов 43 годишен маж во куќа во гевгелиско

Centar - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 09.40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на ...

Во гевгелиско Селемли пронајдено починато 43-годишно лице

ТВ21 - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 09.40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на ...

ТРАГЕДИЈА: Во куќа во гевгелиско пронајден починат 43-годишен маж!

4NEWS - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 09.40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на ...

Трагедија: Пронајден мртов 43 годишен маж во куќа во гевгелиско

Вести плус - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 09.40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на ...

Маж пронајден починат во куќа во гевгелиско

Курир - 08.12.2023

-Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија, информира МВР. Во Полициската станица Гевгелија денеска во 09.40 часот било пријавено дека ...

Маж најден починат во домот во Гевгелија

Макфакс - 08.12.2023

Во куќа во село Селемли, гевгелиско, вчера бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итната медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија.

Маж најден починат во домот во Гевгелија

Опсервер - 08.12.2023

Во куќа во село Селемли, гевгелиско, вчера бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итната медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија.

Во куќа во гевгелиско пронајден починат 43-годишен маж

Слободен Печат - 08.12.2023

Во куќа во село Селемли, гевгелиско, вчера бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итната медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото извршила екипа од Одделението за внатрешни работи Гевгелија.

Пронајден починат маж во куќа во гевгелиско

Сител - 08.12.2023

На 07.12.2023 во 09.40 часот во Полициската станица Гевгелија било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на ...

Маж пронајден починат во куќа во гевгелиско

Пулс24 - 08.12.2023

Во Полициската станица Гевгелија денеска во 09.40 часот било пријавено дека во куќа во село Селемли, гевгелиско, бил пронајден починат 43-годишен маж. -Од страна на лекар од Итна медицинска помош Гевгелија била констатирана смрт, а увид на местото ...