TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Можела да се избричи: Се падна во вода на Мет Гала кога ќерката на Мадона ја крена раката

ММС - 14.09.2021

Лурдес Леон пристигна на Мет Гала во розов фустан со необичен крој, но она што сите го гледаа и за што сите зборуваа на крајот беше нешто сосема друго. Ќерката на Мадона, Лурдес Леон, на овогодинешната Мет Гала гордо ги покажа своите мускули, но и ...

ФОТО | Ќерката на Мадона со небричени пазуви на Мет Гала: Лурдес Леон е поборник на природниот изглед

Слободен Печат - 14.09.2021

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон се појави на Мет Гала во розов фустан, но покрај креацијата во фокусот на вниманието беа нејзините небричени пазуви. Лурдес (24) гордо позираше на црвениот килим со кренати раце во деколтиран фустан со низок крој со ...

Може само ако сте Лурдес Леон: Ќерката на Мадона пристигала гордо недепилирана на Мет Гала и во морето со убавици

Точка - 14.09.2021

Мадона не се појавила на овогодишната Мет Гала, но затоа нејзината ќерка Лурдес пристигнала во шокантно смело издание. Лурдес Леон, 24-годишната ќерка на Мадона и Карлос Леон, имала свое модно деби на овогодишната Мет Гала.

СЀ ПАДНА ВО ВТОР ПЛАН Ќерката на Мадона ги крена рацете и ги покажа небричените пазуви (ФОТО)

+инфо - 14.09.2021

Тело со неколку тетоважи, розов градник со светки, долга црна коса, пирсинг на папокот и – влакна под пазувите. Ќерката на Мадона синоќа првпат се појави на најпрестижниот моден настан Мет Гала.

Модно деби: Лурдес Леон, ќерката на Мадона гордо позираше покажувајќи ги неиздепилираните пазуви на МЕТ Гала (ФОТО)

Хаштаг - 14.09.2021

Мадона не се појави на годинешната Мет Гала, но затоа нејзината сакана Лурд пристигна во смело издание! Лурдес Леон, 24-годишната ќерка на Мадона и Карлос Леон, го имаше своето модно деби на годинешната Мет Гала.

Се падна во втор план кога ќерката на Мадона крена рака: „Мажите веќе немаат толку влакна“ (ФОТО)

Кумановски м. - 14.09.2021

Ќерката на Мадона, Лурдес Леон гордо ги покажа мускулите на годинешната Мет Гала, но и влакната под пазувите во голото издание во кое се појави. 24-годишната манекенка носеше елегантна комбинација составена од градник со необичен завој преку ...

Мет Гала: Ќерката на Мадона ја крена раката и гордо ги покажа своите небричени пазуви

Локално - 14.09.2021

Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви. 24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот Moschino.

Ќерката на Мадона го шокираше светот: Се прошета на црвениот тепих и гордо ја крена раката, мажите згрозени од тоа што ...

Курир - 14.09.2021

Ќерката на Мадона, Лурдес се појави на Мет Гала во розов фустан и ги покажа своите небричени пазуви. 24-годишната девојка гордо позираше на црвениот тепих со кренати раце во фустан со низок крој со потпис на брендот Moschino.