TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Никогаш не ми го виделе телото, а судат за него, вели Били Ајлиш во интервјуто за „Вог“

Сакам да кажам - 04.05.2021

Младата поп ѕвезда Били Ајлиш неодамна го урна интернетот кога ја покажа својата нова фризура, станувајќи русокоса, но нејзината трансформација не заврши тука. Во новиот број на британски „Вог“, Ајлиш ја отфрли широката облека по која беше ...

Медиумски земјотрес: Били Ајлиш со нов имиџ на насловната на „Вог“ го сруши Инстаграм

Fashionel - 04.05.2021

Младата музичарка Били Ајлиш (19) која сме навикнале да ја гледаме најчесто во темни и широки комбинации, осамна на новата, јунска насловна страна на британското издание на „Вог“ со сосема нов имиџ - како секси блондинка.

Били Ајлиш ја соблече „вреќестата облека“ и се разголе за првпат – смело позира во корсет и секси долна облека

Црнобело - 04.05.2021

Били Ајлиш повторно нѐ изненади. Ако се прашувавте што се крие под нејзиниот штит, затоа што досега бевме навикнати да ја гледаме закопчана од „глава до пети“ пејачката одлучи да се разголи за насловната страна на британскиот „ Vogue “ и да покаже ...

ФОТО: Били Ајлиш со само една фотографија го „сруши“ интернетот

Слободен Печат - 03.05.2021

Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновото издание од магазинот „Vogue“ за британскиот пазар. Фотографијата која ја објави таа на Инстаграм буквално го сруши интернетот. Во само една минута , фотографијата која ја објави собра повеќе ...

(ФОТО) Били Ајлиш во провокативно издание на британскиот ВОГ

Екран - 03.05.2021

„Благодарам британски Вог што ја почитувавте мојата визија“, напиша Били Ајлиш на својот Инстаграм и сподели насловна фотографија и фотографии од снимање на едиторијалот . Младата американска пејачка и текстописец, позната по своите привлечни видео ...

Били Ајлиш позира во долна облека, фановите изненадени

Бриф - 03.05.2021

Били Aјлиш се појави на насловната страница на најновиот број на списанието Вог за британскиот пазар. Пејачката, која инаку е препознатлива по тоа што се облекува во широка облека, позираше во розова и црна долна облека и корсети со боја на кожа.

Били Ајлиш се соблече за Вог и ја покажа тетоважата

Независен - 03.05.2021

Англија- Поп-ѕвездата Били Ајлиш (19) конечно ја покажа својата тетоважа за да ја видат сите нејзини обожаватели. Лани, ѕвездата му откри на „Венити фер“ дека се истетовирала, но дека местото „никогаш нема да го видите“.

Били Ајлиш го покажа своето тело и новиот имиџ на насловна на Vogue

Stylist - 03.05.2021

Младата музичарка Били Ајлиш потполно го смени својот имиџ и сега е блондинка, ако досега беше препознатлива по тоа што постојано носеше широка и неретко вреќеста облека, сега одлучи да го открие своето сензуално тело – деветнаесегодишната Били ...

Били Ајлиш се соблече , фановите шокирани (ФОТО)

Канал5 - 03.05.2021

Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновиот број на списанието Вог за британскиот пазар. Пејачката, која инаку е препознатлива по тоа што се облекува во широка и комотна облека, позира во розова и црна долна облека и корсети во боја на ...

Обожавателите ја немаат видено ваква досега: Били Ајлиш во деколтирано издание и долна облека за Vogue

Таратур - 03.05.2021

Популарната пејачка Били Ајлиш, која во јавноста е позната по тоа што се облекува во широка и комотна облека, позираше во розова и црна долна облека и корсети во боја на кожа. „Ако сакате операција, одете на операција.

Урива рекорди: Били Ајлиш се соблече провокативно за ВОГ

Хаштаг - 03.05.2021

Светската ѕвезда во подем, Били Ајлиш се појави на насловната страница на модната библија- списанието Вог. Ова е најнетипичното издание на пејачката бидејќи позира во долна облека во која го изразува целиот нејзин сексипил Фановите коментираа дека ...

Били Ајлиш го урна Интернетот со една фотографија!

Локално - 03.05.2021

Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновиот број на списанието „Вог“ за британскиот пазар. Фотографиите што ги објави на Инстаграм речиси го „урнаа“ Интернетот. За само една минута, фотографијата што ја објави собра повеќе од десет ...

(ФОТО) Били Ајлиш во еротично издание за „Вог“ – фотките влегоа во историјата како „најлајкувани“

iPortal - 03.05.2021

Били Ајлиш се појави на насловната страница на најновиот број на списанието „Вог“ за британскиот пазар. Фотографиите што ги објави на Инстаграм речиси го „урнаа“ Интернетот. View this post on Instagram A post shared by BILLIE EILISH (@billieeilish) ...