TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Сопруг од Чаир си ја бара сопругата- заминала во непознат правец со машко лице и не се вратила дома

Курир - 12.07.2019

На 11.07.2019 во 22 ч. во Полициската станица Чаир, Е.Д.(61) од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот, а се сомнева дека заминала со машко лице. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од ...

Сопруг од Чаир си ја бара сопругата- заминала од дома и не се вратила

Press24 - 12.07.2019

Вчера во 22 часот во Полициската станица Чаир, 61- годишниот Е.Д од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот. Тој се сомнева дека заминала со машко лице. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето, информираат од ...

Сопругата му заминала со друг – чаирчанец бара помош од полицијата

Република - 12.07.2019

Вчеравечер во 22 ч. во Полициската станица Чаир, Е.Д.(61) од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот, а се сомнева дека заминала со машко лице. Се преземаат мерки за пронаоѓање на лицето.

Исчезнала сопругата на Е.Д.(61) од Скопје. Се сомнева дека избегала со некој маж

Опсервер - 13.07.2019

На 11.07.2019 во 22 ч. во Полициската станица Чаир, Е.Д.(61) од Скопје пријавил дека неговата сопруга Е.А.(41) се оддалечила од домот, а се сомнева дека заминала со машко лице. Се преземаат мерки за пронаоѓање на ...