TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

Канал5 - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10:05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Во хотелска соба во Охрид пронајдена почината 72-годишна жена од Холандија

OhridNews - 06.10.2017

Од МВР информираат дека вчера, во охридската Полициска станица било пријавено дека на улицата „Питу Гули“ во хотелска соба била пронајдена почината 72-годишна жена од Амстредам-Холандија. Од страна на екипа на Итна медицинска помош констатирана била ...

Холанѓанка пронајдена мртва во хотел во Охрид

Точка - 06.10.2017

72-годишната В.С.Б.Т.М. од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Од полицијата информираат дека случајот кај нив е пријавен вчера околу 10 часот. Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала.

Холанѓанка од природна смрт починала во хотел во Охрид

Спектра ТВ - 06.10.2017

Седумдесет и две годишната В.С.Б.Т.М. од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Случајот бил пријавен во полиција, на телото немало знаци на насилство, а според податоци на Супер радио жената починала од природна смрт.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

Вечер - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10.05 часот во Охрид било пријавено дека на улицата „Питу Гули" во хотелска соба била пронајдена ...

Туристка од Холандија пронајдена мртва во хотел во Охрид

Макфакс - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишна жена од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Случајот во полиција бил пријавен вчера околу 10 часот. Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

Република - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10:05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Туристка од Холандија пронајдена мртва во хотел во Охрид

Кајгана - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишна жена од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Случајот во полиција бил пријавен вчера околу 10 часот. Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

еМагазин - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10:05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Туристка од Холандија пронајдена мртва во хотел во Охрид

Република - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишна жена од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид.Случајот во полиција бил пријавен вчера околу 10 часот. Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

А1 On - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10:05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Туристка од Холандија пронајдена мртва во хотел во Охрид

+инфо - 06.10.2017

Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала. Седумдесет и двегодишна жена од Амстердам, Холандија е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Случајот во полиција бил пријавен вчера околу 10 часот.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид...

Н.Македонија - 06.10.2017

Холанѓанка починала во хотел во Охрид Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Според МВР, вчера во 10.05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Трагедија во Охрид – во хотелска соба пронајдена е мртва туристка од Холандија

Sky - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишна жена од Амстердам, Холандија, е пронајдена мртва во хотел во Охрид. Случајот во полиција бил пријавен вчера околу 10 часот. Жената била пронајдена почината во хотелската соба во која престојувала.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

Слободен Печат - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, пронајдена е почината во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера во 10:05 часот во Охрид било пријавено дека на ул.

Холанѓанка пронајдена мртва во хотел во Охрид

Фокус - 06.10.2017

Седумдесет и две годишната В.С.Б.Т.М . од Амстердам, Холандија била пронајдена мртва во хотел во Охрид, информираат од МВР. Според полицијата, случајот кај нив е пријавен вчера околу 10 часот.

Холанѓанка починала во хотел во Охрид

Newsroom - 06.10.2017

Седумдесет и двегодишната В.Т.М. од Амстердам, Холандија, вчера во 10:05 часот била пронајдена мртва во хотел во Охрид. Како што е наведено во полицискиот билтен, вчера било пријавено дека на ул.

Холанѓанка пронајдена мртва во хотел во Охрид

Либертас - 06.10.2017

Седумдесет и две годишната В.С.Б.Т.М. од Амстердам, Холандија била пронајдена мртва во хотел во Охрид, информираат од МВР. Според полицијата, случајот кај нив е пријавен вчера околу 10 часот.

Холаѓанка најдена мртва во хотелска соба

МКД - 06.10.2017

Вчера во Охрид било пријавено дека на ул.„Питу Гули" во хотелска соба била пронајдена почината В.Т.М.(72) од Амстредам, Холандија. Од страна на екипа на Итна медицинска помош констатирана била смрт без траги на насилство, а по наредба на Јавен ...

Охрид: Пронајдена мртва жена во хотел

МК News - 06.10.2017

Жена била пронајдена мртва во хотел во Охрид. Се работи за седумдесет и две годишната В.С.Б.Т.М. од Амстердам, Холандија. Од полицијата информираат дека случајот кај нив е пријавен вчера околу 10 часот.