TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Хороскопски знаци на кои пеколно топлите температури не можат да им го расипат расположението

Црнобело - 06.08.2022

Додека некои луѓе не можат да поднесат кога надвор е топло, некои други пак посакуваат во текот на цела година да биде пеколно жешко. Кои хороскопски знаци посакуваат постојано да биде лето? Ако може да им се верува на астролозите, тогаш ѕвездите ...

Два хороскопски знаци пред радикални промени во август: Ништо веќе нема да биде исто

Слободен Печат

Овие 3 хороскопски знаци стануваат поубави со годините

Centar

Хороскопски знаци во кои се родени момци за сериозна врска

Centar

Ако неа не сте ја убедиле, џабе се трудите. Хороскопот ви ги открива најголемите „мамини синови“

Независен

Неочекувано голем прилив на пари за ОВИЕ три хороскопски знаци до 13 август!

Убавина и Здравје

Подзнакот кажува многу повеќе за вас: Ја открива вашата природа, но и СУДБИНА

Centar

Локално Скопје24 Кафе пауза Скопје24

Најмалку луѓе се раѓаат во овој знак, а тоа ги прави посебни

Скопје24 - 05.08.2022

Најчестиот хороскопски знак е Девицата, но дали знаете кој е најредок? Според Њујорк Тајмс, најмалку луѓе се раѓаат на Божиќ или Нова Година, и сите тие потпаѓаат под знакот на Јарец, па ова е најреткиот знак на зодијакот.

ГИ ПРИВЛЕКУВА САМО НАДВОРЕШНАТА УБАВИНА! 3 најповршни хороскопски знаци – не се грижат за емоциите!

Попара

Очекувајте го неочекуваното: Хороскопски знаци кои уживаат во авантуристички секс

Локално

Кои хороскопски знаци ќе ја пронајдат својата сродна душа оваа есен?

Кафе пауза

Љубов до крајот на животот: Тие се најсилниот хороскопски пар

Centar

СОЗДАДЕНИ ЗА УСПЕХ: Во кои хороскопски знаци се родени најбогатите луѓе во светот?

Вечер Прес

Магнети за пари: Овие хороскопски знаци во август ќе уживаат во изобилство

Centar

Кајгана Независен Centar Попара Скопје24 Екран Press24 Женски магазин

„Менаџерот ќе ме убиеше“: Александра откри каков проблем си направила поради хороскопот

Курир - 05.08.2022

Пејачката Александра Младеновиќ, иако отсекогаш знаела дека ќе биде пејачка, астрологијата го имала како нејзино поле на интерес. -Цело време читам хороскопи, сакам да ги читам. Ако не ми се допаѓа тој што ќе го прочитам, одам на друг портал и тоа ...

Пејачката сакала да го откаже настапот поради хороскопот, пишувало дека не смее да лета во авион (фото)

Вистина.мк

Меркур влегува во Девица: До 25 август се исполнуваат сите желби

Скопје инфо - 04.08.2022

Од 4 до 25 август, планетата на комуникацијата Меркур ќе престојува во Девица и ни носи исполнување на сите наши желби. Астролозите сметаат дека ова е еден од најдобрите периоди за работа и финансиска активност.

Меркур влегува во Девица: До 25 август се исполнуваат сите желби

Press24

Тие секогаш сакаат повеќе: Ова се 4-те најамбициозни знаци на Зодијакот

Точка - 04.08.2022

Речиси секој од нас тежнее кон некои цели во животот и се обидува да ги оствари. Меѓутоа, како што тврдат астролозите, постојат луѓе кај кои стремежот за успех е значајно поистакнат отколку кај останатите. Во нив живее една особина – амбициозност.

Најамбициозните знаци во хороскопот, секогаш сакаат повеќе и подобро

Локално