TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Како не се вози низ кружен тек: Летала со 112 км/ч. и поместила камен тежок 136 кг. (Видео)

24auto - 14.02.2020

Користењето на кружен тек во многу го забрзува движењето при голема гужва и е особено популарен на места каде нема потреба од семафори. Но, дали сите знаат да возат низ кружен тек. Оваа млада дама докажа дека не само што вози туку и знае да „лета“.

Пијана жена прелета со БМВ преку кружен ток (ВИДЕО)

Канал5 - 14.02.2020

Надзорната камера ја снимила оваа необична несреќа во која жената, возач на БМВ под дејство на алкохол прелета преку кружниот ток. Жената вози во права линија, поминувајќи преку средината на островот каде што е поставена големата карпа.

Поминала преку кружниот тек и буквално полетала, надзорните камери ја снимиле целата ситуација

Точка - 14.02.2020

Надзорните камери ја снимиле оваа несекојдневна несреќа во која една девојка со нејзиното BMW и под дејство на алкохол прелетала преку кружниот тек. При несреќата, таа удрила во камен кој се наоѓал во средината на кружниот тек, доволно за ...

ВИДЕО) BMW со огромна брзина удира и поместува камен тежок 136 кг

Либертас - 15.02.2020

Жена е уапсена под сомнение за возење под влијание на недозволени супстанци откако забрзала и со голема брзина возела и пролетала низ сообраќајниот кружен тек во Лонг Бич, Калифорнија, и летала низ воздухот, оштетувајќи неколку близу паркирани ...