TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Вознемирувачки слики: Ова се масакрираните тела за кои се сомничи Веља Невоља

Мастило - 07.03.2021

По седницата на Советот за национална безбедност, српските власти конечно покажаа вознемирувачки фотографии од монструозните убиства за кои се сомничи Вељко Беливук со неговата кримнална банда.

Александар Вучиќ: Нема да ги толерираме дилерите на дрога и криминалците. Готови се: Сите ќе ги уапсиме

Во Центар - 07.03.2021

По завршувањето на седницата на Советот за национална безбедност, беа прикажани фотографии со вознемирувачка содржина каде се прикажуваат монструозни злосторства. Клучните докази против криминалните групи Вељко Беливук, Марко Миљковиќ и Дарко Елез, ...

Вучиќ прикажа фотографии од масакрирани тела на навивачи

Независен - 06.03.2021

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ по завршената седница на Советот за национална безбедност извести за разговорите на седницата, а шокираше со фотографии од масакрирани тела на навивачи.

Објавени ВОЗНЕМИРУВАЧКИ ФОТОГРАФИИ од монструозните злосторства на Беливук

Локално - 06.03.2021

Фотографии со вознемирувачка содржина со монструозни злосторства беа прикажани по седницата на Советот за национална безбедност на Србија, пренесоа српските медиуми. Се сомнева дека овие злосторства ги извршиле Вељко Беливук и членови на неговиот ...

(Видео и фото) Вучиќ покажа снимки од убиените жртви на Беливук

24Инфо - 06.03.2021

По завршувањето на седницата на Советот за национална безбедност, претседателот Вучиќ зборуваше за борбата против организираниот криминал и апсењето на бандата на Вељко Беливук. Според Вучиќ, Србија успеа да се справи со неколку важни групи.

(Во живо) Обраќање на Вучиќ по седницата на Советот за безбедност

24Инфо - 06.03.2021

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ зa вечерва најави дека ќе прикажат снимки од злосторствата на кланот Беливук, но нема да покажат што е најмонструозно, поради барањата на ...

Вучиќ најави детали: Нема да ги покажеме најмонструозните злосторства oд бандата на Беливук, но ќе се види доволно

Локално - 06.03.2021

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, рече дека вечерва ќе има тешка седница на Советот за национална безбедност. – Обвинителството ќе каже што може да се објави. Нема да покажеме што е најмонструозно, поради барањата на родителите, но луѓето ...

Вучиќ: Нема да ги покажеме најмонструозните злосторства oд бандата на Беливук, но ќе се види доволно

24Инфо - 06.03.2021

Претседателот на Србија, Александар Вучиќ, рече дека вечерва ќе има тешка седница на Советот за национална безбедност. – Обвинителството ќе каже што може да се објави. Нема да покажеме што е најмонструозно, поради барањата на родителите, но луѓето ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Обjaвeни содржини oд мoнcтpyoзнитe злocтopcтвa нa Беливук и неговата банда

Курир - 06.03.2021

Фотографии со вознемирувачка содржина со монструозни злосторства беа прикажани по седницата на Советот за национална безбедност на Србија, пренесоа српските медиуми. Се сомнева дека овие злосторства ги извршиле Вељко Беливук и членови на неговиот ...

ВОЗНЕМИРУВАЧКО ВИДЕО: Обjaвeни содржини oд злocтopcтвaта нa Беливук и неговата банда

Нетпрес - 06.03.2021

Фотографии со вознемирувачка содржина со монструозни злосторства беа прикажани по седницата на Советот за национална безбедност на Србија, пренесоа српските медиуми. Се сомнева дека овие злосторства ги извршиле Вељко Беливук и членови на неговиот ...

Неочекуван пресврт: Овие две старлети ќе му пресудат на Веља Невоља

Мастило - 05.03.2021

Полицијата дошла до нови докази против Веља Невоља, откако кај две приведени девојки се пронајдени ужасни фотографии од монструозните убиства на неговата криминална банда, пишува српска „Република“.