TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Овие три хороскопски знаци во јули ќе се соочат со ЉУБОВНИ ПРОБЛЕМИ

Екран - 29.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Иако летото е создадено за љубов, одредени хороскопски знаци ќе наидат на проблеми, без разлика дали се во брак, ...

Како секој хороскопски знак покажува љубов без да каже „те сакам?

Црнобело - 29.06.2022

Како секој знак од Зодијакот изјавува љубов без да ги каже зборовите „Те сакам“? Секој има различен стил, согласно своите хороскопски карактеристики. Љубовта не е само „те сакам“, таа може да се изрази на многу други начини, дури и без никакви ...

Зошто жените Шкорпии во хороскоп се толку посебни?

Lady - 29.06.2022

Знакот на Шкорпија е еден од најсилните во зодијакот. Темно, мрачно, мистериозно, на многу начини драматично и уникатно. Познати жени родени под овој знак се Грејс Кели, Хилари Клинтон и други.

ТАЈНИТЕ ЖЕЛБИ на хороскопските знаци: Скорпијата мора сè да држи под контрола, Јарецот сака успех по секоја цена

Пулс24 - 28.06.2022

Сигурно би сакале да откриете што сака вашиот партнер или пријател, каква цел има поставено пред себе и колку вие се согласувате со тоа. Ако не сака да ви каже, тоа може да го откриете според хороскопот.

Хороскопски знаци на кои постојано им е потребно внимание

Независен - 28.06.2022

Овие четири хороскопски знаци сакаат сите очи да бидат вперени во нив, без оглед на другите. Постојано бараат внимание и не разбираат дека светот не се врти околу нив. Лав Сигурно не ве изненадува тоа што Лавовите се на врвот на оваа листа.

Овие астро припадници ги обвинуваат другите кога НЕ СЕ ВО ПРАВО, „манипулацијата“ им е ВТОРО ИМЕ!

Екран - 28.06.2022

*Хороскопските препораки и совети не треба да се сфаќаат особено сериозно, а за сите индикации и нуспојави обратете се на стручњак… Астролозите велат дека луѓето родени во овие хороскопски знаци ги обвинуваат своите партнери за сопствените неуспеси.

Кои 3 хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта во јули?

Кафе пауза - 28.06.2022

Јули ќе донесе со себе нови предизвици за хороскопските знаци, а тоа значи и турбулентен период на љубовен план. Според астролозите, овие хороскопски знаци нема да имаат среќа во љубовта. Доколку сте во брак ве очекуваат недоразбирања во односите со ...