TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Се појави тизерот за фимот во кој Џенифер Лопез игра околу шипка: Малку е да се каже дека сè изгледа атрактивно

Точка - 12.07.2019

Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги измамувале клиентите од Вол Стрит. На славната актерка и пејачка, друштво на големото платно ѝ ...

Џенифер Лопез игра околу шипка: Најавата за новиот филм ќе ги избезуми мажите (ВИДЕО)

Курир - 12.07.2019

Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The hustlers at Scores“, за група поранешни стриптизерки кои ги измамувале клиентите од Вол Стрит. На славната актерка и пејачка, друштво на големото платно ѝ ...

(ВИДЕО) Џенифер Лопез во најавата за трејлерот за новиот филм „Hustlers“ покажува како се игра околу шипка!

Екран - 13.07.2019

Популарната пејачка и глумица одлучи на своите фанови, и светот, да им покаже два инсерти од нејзиниот нов филм „Hustlers“ во кој игра стриптизерка… Во филмот „Hustlers“, главната улога ја има Џенифер Лопез, а тој се базира на сторијата „The ...